Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane Scenic 1,6 8V - Auto nie pali

ma18teusz 08 Jan 2017 12:19 747 6
    ma18teusz
    Level 5  
    Witam, otóż problem w Renault jest taki, że nie pali. Auto po nocy nie odpala, poprzedniego dnia zrobiła 40km, zgasiłem i wszystko było ok. Myślałem że akumulator za słaby, niestety podładowanie nic nie dało. Zaznaczę ze była mała ilośc paliwa , to dolałem do baka 5l benzyny(nie świeciła się kontrolka rezerwy, ale na wszelki wypadek). Zauważyłem że brak iskry i zaczęła kontrolka od immbobilizera mrugać z większą częstotliwością. ( Czy jest jakaś blokada w aucie jeżeli jest mało paliwa i zamyka układ czy coś w tym stylu? )
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    ma18teusz
    Level 5  
    Wydaje mi się ,że jest na podczewień. Jeżeli popsuty immobilizer to ile około kosztuje wymiana/naprawa ? Czy na komputerze będzie widać problem ?
    ma18teusz
    Level 5  
    Witam, otóż faktycznie immobilizer do wymiany. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile wynosi wymiana/napraka około ?
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie wymienia się. Nie podałeś rocznika auta, mało tego, całkiem pewny jesteś, że masz kluczyk z pilotem na podczerwień? Usprawnienie Twojego auta to koszt od 50 do 400 zł, w zależności od usterki i lokalnych cenników warsztatowych.
    ma18teusz
    Level 5  
    Wszystko juz okej