Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Konwerter unicable zez - pomoc w wyborze

08 Jan 2017 14:12 2391 6
  • Level 9  
    Witam.Posiadam dekoder polsatu Evobox PVR połączony przez zwykły konwerter z jednym wyjściem.Chciałbym jednak w pełni go wykorzystać ,więc jak rozumiem muszę wymienić konwerter na unikable .
    Link lub
    Link
    Który z nich będzie bardziej odpowiedni do mego dekodera?
    Chciałbym jeszcze odbierać programy z astry.Czy jest to możliwe? Zestaw antenowy musiałby być z zezem czy istnieje monoblock unikable?
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Level 9  
    mihal2002 wrote:
    jakubek90210 wrote:
    Który z nich będzie bardziej odpowiedni do mego dekodera?

Każdy z nich.
    jakubek90210 wrote:
    Chciałbym jeszcze odbierać programy z astry.

Albo jedno albo drugie.
    jakubek90210 wrote:
    czy istnieje monoblock unikable?

A co na to google?

Jak rozumiem zastosowanie obu ww konwerterów przyniesie taki sam rezultat,więc nie ma sensu używania konwertera unikable II przy tym dekoderze.
    Zastosowanie zeza też nie wchodzi w grę?
    Nie znalazłem w google monobloka unikable i nie za bardzo wiem jak wykonać instalację antenową - dlatego o to pytam.
  • Level 27  
    Pytanie, co chcesz oglądać z Astry?
    Pełne wykorzystanie dekodera to konwerter unikable(inverto, jakość/cena)
    jakubek90210 wrote:
    i nie za bardzo wiem jak wykonać instalację antenową

Jakie założenia?
  • Level 9  
    Do cyfrowego polsatu IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP dostęp do 4 kanałów max 1 oglądam trzy nagrywam. Oglądam dużo transmisji sportowych ,nie wszystko jest dostępne na polsacie a za niektóre trzeba dodatkowo płacić .Jażeli mam zmodyfikować instalację pomyślałem o astrze (niekodowane programy niemieckie ,francuskie polskie)
    Kiedyś miałem monobloca jeszcze za czasów dekoderów analogowych ,stąd pytanie. Czy na konwerter ww mogę założyć zeza i użyć konwertera którego używam obecnie.
    Wówczas kabel od inverto podłączam do gniazda sat1 a od drugiego kon.do sat 2.Czy takie połączenie będzie działać czy też potrzebny jest jakiś przełącznik?
  • User removed account  
  • Level 9  
    Proponuję zamknąć temat szkoda czasu na dyskusję w ten sposób.Dzięki