Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konwerter unicable zez - pomoc w wyborze

08 Sty 2017 14:12 1944 6
  • Poziom 9  
    Witam.Posiadam dekoder polsatu Evobox PVR połączony przez zwykły konwerter z jednym wyjściem.Chciałbym jednak w pełni go wykorzystać ,więc jak rozumiem muszę wymienić konwerter na unikable .
    Link lub
    Link
    Który z nich będzie bardziej odpowiedni do mego dekodera?
    Chciałbym jeszcze odbierać programy z astry.Czy jest to możliwe? Zestaw antenowy musiałby być z zezem czy istnieje monoblock unikable?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    mihal2002 napisał:
    jakubek90210 napisał:
    Który z nich będzie bardziej odpowiedni do mego dekodera?

Każdy z nich.
    jakubek90210 napisał:
    Chciałbym jeszcze odbierać programy z astry.

Albo jedno albo drugie.
    jakubek90210 napisał:
    czy istnieje monoblock unikable?

A co na to google?

Jak rozumiem zastosowanie obu ww konwerterów przyniesie taki sam rezultat,więc nie ma sensu używania konwertera unikable II przy tym dekoderze.
    Zastosowanie zeza też nie wchodzi w grę?
    Nie znalazłem w google monobloka unikable i nie za bardzo wiem jak wykonać instalację antenową - dlatego o to pytam.
  • Poziom 24  
    Pytanie, co chcesz oglądać z Astry?
    Pełne wykorzystanie dekodera to konwerter unikable(inverto, jakość/cena)
    jakubek90210 napisał:
    i nie za bardzo wiem jak wykonać instalację antenową

Jakie założenia?
  • Poziom 9  
    Do cyfrowego polsatu IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP dostęp do 4 kanałów max 1 oglądam trzy nagrywam. Oglądam dużo transmisji sportowych ,nie wszystko jest dostępne na polsacie a za niektóre trzeba dodatkowo płacić .Jażeli mam zmodyfikować instalację pomyślałem o astrze (niekodowane programy niemieckie ,francuskie polskie)
    Kiedyś miałem monobloca jeszcze za czasów dekoderów analogowych ,stąd pytanie. Czy na konwerter ww mogę założyć zeza i użyć konwertera którego używam obecnie.
    Wówczas kabel od inverto podłączam do gniazda sat1 a od drugiego kon.do sat 2.Czy takie połączenie będzie działać czy też potrzebny jest jakiś przełącznik?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Proponuję zamknąć temat szkoda czasu na dyskusję w ten sposób.Dzięki