Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lodówka Amica FK332.3DFX - piszczy przy zamykaniu drzwi, zeruje wyświetlacz

09 Sty 2017 18:38 3246 3
  • Poziom 9  
    Jak do tej pory działała normalnie, teraz przy zamykaniu drzwi chłodziarki wyje alarm, wyświetlacz się zeruje. Po zamknięciu drzwiczek wyświetlacz jest wyzerowany jeszcze przez chwilę, po czym normalnie wyświetla się temperatura, jaka jest ustawiona. Przy zerowaniu zapalają się wszystkie opcje tj. super cool, super freeze, holiday i alarm, a sam 'zegar' temperatury jest wyzerowany.
    Czy ktoś wie, na jaki błąd wskazuje to zachowanie lodówki?

Zawsze przy otwieraniu drzwi włączał się wyświetlacz na drzwiach, teraz wcale sie nie włącza, dopiero przy zamykaniu, jak wyżej napisałam.

Chwile temu wyjmowałam coś z zamrażalki i po zamknięciu jej drzwi zaczął wyć alarm, podświetliła się ikonka alarmu i na wyświetlaczu gdzie jest temp zamrażalki pojawiły sie -- takie 2 kreski. Po skasowaniu alarmu pojawiła się normalna temp.
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam. Mam dokładnie taki sam problem. Niestety nie udało mi się do tej pory go rozwiązać, ale wczoraj wyświetlacz przestał całkowicie działać i już nic nie wyświetla, natomiast lodówka działa poprawnie. Możliwe że jest to spowodowane uszkodzeniem (przetarciem) przewodu w drzwiach. Jak będę bliżej rozwiązania problemu napewno napiszę. ;)
  • Poziom 9  
    Witam, to rzeczywiście wiązka mi już wymieniali 3 razy, a na razie na gwarancji, ale ta zaraz się kończy, a Amica nie poczuwa się do winy i nic z tym nie zamierza zrobić. Wymiana wiązki w drzwiach.