Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Philips 32PHT4100 - Czy warto jeszcze go kupić?

jacek090 09 Sty 2017 20:45 717 6
  • #1 09 Sty 2017 20:45
    jacek090
    Poziom 10  

Witam,
    Na stronie z promocjami znalazłem dzisiaj dosyć ciekawą ofertę na telewizor Philips 32PHT4100/4101 w cenie 579zł. To byłby zwykły telewizor do sypialni, stałby w odległości ~2m (nie wypełniałem listy parametrów, bo chcę zapytać tylko o sens zakupu). Czy jest sens brać w tej cenie model HD Ready? Czy za drugie tyle można mieć już nieporównywalnie lepszy telewizor? Nie mam wymagań, chociaż brak smart tv (tvn player, ipla) może trochę dokuczać, ale cena trochę zachęca. Czy ktoś miał kontakt z tym telewizorem lub wie czego się spodziewać?
    Będę wdzięczny za odpowiedź.

0 6
  • #2 09 Sty 2017 22:43
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To rewelacyjna cena , bałbym się raczej że to przekręt - więc sprawdź dokładnie żeby nie umoczyć kasy.

0
  • #4 10 Sty 2017 13:59
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Potwierdzam , cena extra.
    Kupuj w ciemno- czasem mają błędy i szybko korygują.
    Ten telewizor jest znacznie droższy.

0
  • #5 10 Sty 2017 22:35
    jacek090
    Poziom 10  

A więc kupiony - do sypialni wystarczy

Mam jeszcze jedno pytanie : brałem w Tesco też TV dla babci - padło na LG 43UF640V (1380zł - nie pytałem czy warto, bo to TV dla babci której to obojętnie, a w tym budżecie i tak bym nie poszalał, był jeszcze lg 43lh50 za 879zł - nie wiem czy różnica była warta dopłaty, ale zaryzykowałem)

U siebie porównałem z moim Panasonic 42ET60 i jestem zaskoczony, bo obraz (losowe materiały HD i 4k) wypadł znacznie lepiej w LG (za wyjątkiem czerni u mnie jest szara a tam granatowa) aż taka różnica jest między tymi telewizorami ? (Panasonic co prawda wygląda znacznie lepiej)

0
  • #6 11 Sty 2017 13:31
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Bo to model UHD i widać więcej szczegółów na ekranie.
    Takie czasy. Czas na wymianę Panasonica.

0
  • #7 11 Sty 2017 15:36
    jacek090
    Poziom 10  

Będę chyba musiał się nad tym zastanowić w najbliższym czasie :)

Jeśli chodzi jednak o zakupy w Tesco to już wszystko (do salonu będę szukał jednak czegoś lepszego)

Dzięki za pomoc i rozwianie kilku wątpliwości
    Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo