Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Matrix Reborn - Karta NC+ Nagravision - jaki mocuł CAM CI

goldi11 10 Jan 2017 10:05 4275 11
Computer Controls
    goldi11
    Level 10  
    Witam,
    dostałem ostatnio kartę od znajomego NC+ którą chciałbym używać, niestety nie mam do niej dekodera. Jest to stara karta jeszcze z napisem CANAL+ która nie powinna być parowana z dekoderem. Wyczytałem gdzieś w internetach że NC+ stosuje szyfrowanie CONAX, zakupiłem odpowiedni moduł i niestety ZONK. Po konsultacjach w serwisie dowiedziałem się ze stare karty nie stosują szyfrowania CONAX lecz Nagravision.
    Szukam odpowiedniego modułu i znalazłem http://www.pasaz.v10.pl/modul-ci-matrix-reborn,p13012489.html

Nauczony doświadczeniem chciałbym najpierw zapytać :)
    Jedyne informacje jakie znalazłem w internecie dotyczą umieszczania tych modułów w dekoderach, nie bezpośrednio w TV, czy ktoś może używał tego modułu? Możecie mi potwierdzić czy posiada on wszystko co potrzeba żeby po prostu włożyć go do tv z kartą i żeby działał? Czy jeszcze muszę go jakoś programować? Takie wątki też widziałem nawet na tym forum...
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Computer Controls
    telesat1
    Moderator on vacation ...
    Co chcesz oglądać przy użyciu tej karty i tego modułu?
    goldi11
    Level 10  
    Chciałbym oglądać wszystkie dostępne kanały w pakiecie.. Domyślam się ze pytasz o to czy SD i HD tak? Nie widzę informacji żeby ten moduł nie obsługiwał HD, ale nie wiedzę też informacji żeby obsługiwał :(
    telesat1
    Moderator on vacation ...
    goldi11 wrote:
    Chciałbym oglądać wszystkie dostępne kanały w pakiecie.

Jakim pakiecie i którego nadawcy?
  • Computer Controls
    goldi11
    Level 10  
    Jednak znalazłem informacje że nie działają :(

Znacie jakiś tani moduł który wspiera Nagravision i HD ?
    User removed account
    User removed account  
    goldi11
    Level 10  
    telesat1 wrote:
    goldi11 wrote:
    Chciałbym oglądać wszystkie dostępne kanały w pakiecie.

Jakim pakiecie i którego nadawcy?

Pakiet Extra+ w NC+
    User removed account
    User removed account  
    goldi11
    Level 10  
    Kurczę, nie sądziłem że aż takie informacje są potrzebne do mojego zapytania :)

W systemie zarządzania NC+ moja karta jest widoczna jako KARTA CAMELEON, numer też potrzebujecie? Karta jest aktywna do marca 2017, rachunki opłacone.
    Taka: http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_2-x-karta-...ny-dolnoslaskie-legnica-sprzedam-68361237.jpg
    Telewizor to Philips 48pfs8109/12

Dodano po 3 [minuty]:

Po włożeniu karty do modułu CONAX który jest włożony do złącza CI w TV
    http://allegro.pl/modul-ci-conax-cam-technisa...3NjdmOWZlOWEzZDJjMjE5YjYzODQ0OWQwZWRiYmU0NA==

w menu interfejsu karta ma status Card Problem - Incorrect Card - czy jakiś podobny komunikat
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    goldi11
    Level 10  
    Faktycznie trochę drogo. Raczej się nie zdecyduje :(

A co do dekodera, to jaki polecacie?
    User removed account
    User removed account