Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Utracono połączenie z sesją - Battlefield 1.

10 Sty 2017 19:33 1806 10
  • Poziom 3  
    Witam Kupiłem Battlefield 1 w dniu premiery i grałem ponad 2 miesiące bez żadnych wad ani problemów. Od jakiegoś czasu nie mogę połączyć się z serwerem/sesją. Próbowałem dodać porty UDP i TCP przez Smart Port Manager, ale dalej nic. Poprzez "Szybką Grę" nie mogę wejść. Lecz gry wejdę w przeglądarkę serwerów i dołączę jako obserwator, a potem normalnie jako gracz do gry, wszystko działa. Ostatnio mogłem grać dzięki resetowi routera, lecz od paru dni już ten sposób nie działa. Jakieś sugestie?
  • Spec od komputerów
    Specyfikacja komputera? Pytam bo ostatnio był problem z kartami NVIDII i tą grą.
  • Poziom 3  
    Intel Core i5-4460
    Nvidia Geforce Gtx 660
    8GB Ramu DDR3
  • Spec od komputerów
    Spróbuj teraz zaktualizować sterowniki, podobno to poprawili.
  • Poziom 3  
    Dalej to samo "Utracono połączenie z sesją".
  • Poziom 16  
    Wejdź w Origin > Moja Biblioteka Gier > PPM na BF1 i wybierz napraw. Potem reset.
  • Poziom 3  
    Próbowałem naprawiać, otwierać porty za pomocą Smart Port Forwarding. Firewalla odblokowywać dla bf1. Nic nie pomaga.

EDIT: Po naprawie gry połączyło mnie z jedną sesją gry po zakończeniu rundy nie mogłem już dalej grać , reset gry nie pomógł
  • Poziom 16  
    To masz jakieś problemy z siecią. A na innych grach Multiplayer funkcjonuje?
  • Poziom 3  
    Wszystkie gry działają , mam fife również z origina i też śmiga. Tylko bf1 od jakiegoś czasu własnie mi nie łączy
  • Poziom 3  
    Naprawa i usunięcie folder BF1 z moich dokumentów pomogło... ale na jedno odpalenie gry.
  • Poziom 23  
    Wina routera,wina servera,wina gry,wina internetu.