Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Następca Canon Pixma iP4500

TCP/IP 11 Jan 2017 09:02 1161 5
    TCP/IP
    Level 13  
    Poszukuje następcy tej zacnej drukarki którą używałem od kilku lat i używałbym nadal gdyby nie komunikat o braku zainstalowanej głowicy. To czego potrzebuję i co zapewniała drukarka Canona to wydruk na płytach CD/DVD i duplex. Przeglądałem materiały reklamowe Canona, Epsona i innych i jakoś nie mogę znaleźć informacji o wymaganych cechach występujących łącznie. Czy takich drukarek już się nie produkuje. Cena do około 800 zł. Nie chcę kupować jakiegoś wielkiego kombajnu ze skanerem, faxem i innymi niepotrzebnymi mi gadżetami.
    User removed account
    User removed account  
    TCP/IP
    Level 13  
    Rzeczywiście nie zauważyłem że ma duplex. Może dlatego że szukałem raczej w grupie drukarek wyposażonych w system stałego zasilania a tam nie widzę takich informacji.
    User removed account
    User removed account  
    TCP/IP
    Level 13  
    Szukałem nie tylko Canona. Epson ma sporo większą paletę drukarek do wyboru ale tam również nic takiego nie ma lub ja nie znalazłem, nawet wśród droższych modeli. Widocznie zapotrzebowania rynku mocno różnią się od moich i do "wyboru" mam jedna drukarkę.
    TCP/IP
    Level 13  
    Kupiłem tą Pixmę iP7250. Pierwsze wrażenie - ładna, podobna stylistycznie do tej co miałem. Ale wykonanie i materiały ... wszędzie czuć taniość. Nie spodziewałem się wiele, ale myślałem że wykonanie będzie na poziomie iP4500 - niestety jest o wiele, wiele oszczędniej.