Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio Spirit 7500 LM - Zawisze na logo po odblokowaniu brak komunikacji USB

adaadam1 11 Sty 2017 17:00 1692 4
  • #1 11 Sty 2017 17:00
    adaadam1
    Poziom 1  

Witam
    Dostałem nawigację Mio 7500 LM Windows Ce 6 nieudolnie odblokowano która zawiesza na logo Mio z dźwiękiem gongu. Nie wykrywa jej windows.
    Póbowałem z Tootal Comander i zmianą nazwy na iBoot na karcie SD ale ma reakcji z strony mio.

Czy jest jakiś sposób na uratowanie ?

• #2 11 Sty 2017 21:50
    vaczak
    Poziom 12  

Witam.
    Utwórz folder o tej nazwie: JANGMI_S5010, następnie umieścić w nim plik TotalCommander.exe z nazwą zmienioną na auto.exe. Skopiuj do głównego katalogu karty i zresetuj. TotalCommander powinien się uruchomić.

• #3 13 Sty 2017 23:08
    2099978
    Usunięty  
  • #4 28 Lut 2017 06:15
    leko
    Poziom 9  

Witam, kupiłem nawigację Mio Spirit 7500 LM z mapą Polski. Na karcie SD mam zainstalowaną AutoMapę 6.22 z wybranym urządzeniem Mio Spirit 7500 LM. Po włożeniu karty SD do urządzenia Mio Spirit 7500 LM i uruchomieniu ukazal się ekran z ikonkami map AutoMapy oraz Mio do wyboru. AutoMapa śmiga że aż miło się z niej korzysta. Po wyjęciu karty SD mam dalej urządzenie z oryginalną mapą wgraną przez producenta. TAK WIĘC POTWIERDZAM ŻE NIE MA POTRZEBY ODBLOKOWYWAĆ URZĄDZENIA BY KORZYSTAĆ RÓWNIEŻ Z INNYCH MAP. Nadmieniam ze byłem pełen obaw czy sobie sam poradzę,czy nie stracę gwarancji, czy nie zablokuję urządzenia. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków. Zakupione urządzenie jest wspaniałe i nie ma potrzeby grzebać w systemie a potem narzekać ze się zablokowało.

• #5 28 Lut 2017 12:58
    vaczak
    Poziom 12  

Witam!
    Leko, Tak, to jest idealne! Wielkie dzięki za to! :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME