Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Grande Punto - Benzyna + LPG - Ciężko odpala, falują obroty

KasiekTom 11 Sty 2017 22:31 294 3
  • #1 11 Sty 2017 22:31
    KasiekTom
    Poziom 4  

Witam, mam problem z moim Fiatem Grande Punto.. Tydzień temu został wymieniony akumulator i od tego czasu mam straszny problem z odpalaniem samochodu (pomijam mrozy..) oprócz problemu z odpaleniem silnika pojawił się problem z falującymi obrotami.. silnik prawie gaśnie i nagle obroty podskakują w górę. Nie ważne czy silnik jest zimny czy ciepły.. nie działa również radio, które jeszcze w zeszłym tygodniu działało. Nie wiem czy to wszystko ma ze sobą cos wspólnego.. dodam jeszcze, że w samochodzie zainstalowana jest fabryczna, sekwencyjna instalacja gazowa. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Moderowany przez CameR:

Poprawiłem tytuł.
    Reg. 3.1.15. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• #2 12 Sty 2017 22:12
    pawliszon1981
    Poziom 16  

Sprawdź bezpiecznik od radia, czujnik położenia przepustnicy. Kto wymieniał akumulator? Może odwrotnie są/były założone klemy (pomylony + z -)?

• #3 12 Sty 2017 22:40
    KasiekTom
    Poziom 4  

Klemy raczej były ok.. a co do reszty sama raczej nie dam rady, ale przekaże :-)

• #4 25 Sty 2017 18:43
    KasiekTom
    Poziom 4  

Po długich poszukiwaniach został znaleziony winowajca falujących obrotów. Był nim wariator.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME