Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dmuchawa nawiewu nie działa - Peugeot 406 2.0 hdi 2001 klimatronik

rekinisko 12 Sty 2017 21:51 846 2
  • #1 12 Sty 2017 21:51
    rekinisko
    Poziom 22  

Witam.
    Po ostatnich mrozach zamarzła mi verva i miałem kłopoty z odpaleniem króla lwa. Następnego dnia okazało się, że dmuchawa nawiewu nie działa. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w kabinie i pod maską, są dobre. W miejscu gdzie do sterownika wentylatora idzie 12V nie ma napięcia. Podając w to miejsce 12V na skróty przez bezpiecznik nawiew startuje. Idzie tam przewód kremowego koloru z napisem KH40 który znika gdzieś za schowkiem. Wyczytałem, że leci niby dalej na stacyjkę. Nie dobrałem się do stacyjki aż tak dokładnie ale wydaje mi się, że na kostkach stacyjki nie ma takiego przewodu. Zastanawiam się czy po drodze nie ma jeszcze czegoś i mam nadzieję, że to nie BSI bo wykręcenie go to chyba nie taka prosta sprawa. Dodam jeszcze, że sukcesywnie co roku po mrozach dzieją się dziwne rzeczy, klima przestała działać, wycieraczki nie działają na wolniejszym biegu na mrozie. Czy to nie czasem jakieś przekaźniki w BSI? Ratujcie mojego lwa bo ma 510tyś km i chcę dobić do miliona a tu mróz, nawiew nie działa i przez szybę nic nie widać.

Dmuchawa nawiewu nie działa - Peugeot 406 2.0 hdi 2001 klimatronik Dmuchawa nawiewu nie działa - Peugeot 406 2.0 hdi 2001 klimatronik Dmuchawa nawiewu nie działa - Peugeot 406 2.0 hdi 2001 klimatronik

0 2
  • #2 13 Sty 2017 06:37
    daro31ie
    Specjalista Automatyk

Prawdoodobnie przewód ten leci do złącza jenego z kabli z stacyjki.

0
  • #3 13 Sty 2017 10:37
    rekinisko
    Poziom 22  

Sprawdzę jeszcze raz. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo