Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitoring do kawiarni , 4 kamery wifi plus rejestrator do 1500 zł

13 Sty 2017 13:43 678 4
  • Poziom 8  
    Witam,
    Chciałbym zainstalować zestaw kamer do kawiarni.
    Głównym celem monitoringu będzie nadzór nad pracownikami.
    Jedna z kamer będzie przy barze, gdzie w sumie światło jest całkiem dobre (trochę ciemniej niż w pokoju dziennym),
    druga w kuchni gdzie sytuacja jest podobna.
    2 pozostałe na sale dla klientów - tutaj nie potrzebuje jakiejś super jakości, po prostu chcę wiedzieć co się dzieje, jaki jest ruch itp.

Mam w kawiarni neostradę więc dynamiczne IP,
    Mam gniazdka prądowe pod kamery przygotowane, więc wchodzą tylko kamerki wifi, gdyż już teraz za poźno by prowadzić kabel ethernet
    Chciałbym oczywiście mieć dostęp online, najlepiej z telefonu, ale może być po prostu z laptopa.
    Jakość nie musi być wyjątkowa, ale tak by jednak było widać co pracownik robi.
    Budżet to 1500 złotych, jeśli to za mało to maksymalnie 2000 tysiące.

Jakieś porady lub propozycje?
    Kamerki Ahd czy ip?

Z góry dziękuje
  • Sklep ECSYSTEM
  • Moderator Zabezpieczeń
    uajka napisał:
    Kamerki Ahd czy ip?

A zna kolega jakiś prosty sposób na przesłanie obrazu z kamery AHD po Wi-fi ?.
    uajka napisał:
    Mam gniazdka prądowe pod kamery przygotowane, więc wchodzą tylko kamerki wifi

Czy aby na pewno? Proszę poczytać o urządzeniach PowerLine. Oczywiście jak zwykle pozdrowienia dla autora okablowania. :D
    uajka napisał:
    Budżet to 1500 złotych, jeśli to za mało to maksymalnie 2000 tysiące
    A jeśli nadal mało? W tych pieniądzach to po prostu szukamy " zestawu" na serwisie aukcyjnym, przymykając zupełnie oko na jakość.
    uajka napisał:
    Chciałbym oczywiście mieć dostęp online, najlepiej z telefonu, ale może być po prostu z laptopa.

Każdy normalny rejestrator to oferuje. Proszę przeczytać ogłoszenie : rejestrator w sieci.
    pozdrawiam
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 12  
    2000 tysiące. i to się nazywa budżet!

do 1500 to raczej ciężko będzie wybrać coś szczególnego, tak jak kolega wyżej pisał brać co jest aktualnie dostępne.
  • Poziom 37  
    Może zainteresuje cię system alarmowy
    Gigaset Elements Starter Kit ~ 300zł
    plus do tego 4 kamery S30851-H2518-R101 ~300zł/1szt
    http://www.gigaset.com/de_de/smart-home
    Kamery rejestrują obraz bezpośrednio na chmurę https://my.gigaset-elements.com/#/
    Gigaset Elements Starter Kit nie jest konieczny ale na pewno przydatny.

Ewentualnie GOCLEVER smart-dom-monitoring ale nie wiem czy do tego jest jakiś rejestrator
  • Poziom 8  
    Bardzo dziękuje za odpowiedzi, zabieram się za lekturę.
    Pozdrawiam