Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cape Town 945 - Resetowanie się urządzenia

mackowiakp 13 Jan 2017 14:43 438 2
 • #1
  mackowiakp
  Level 9  
  Mam zainstalowane w samochodzie urządzenie (kombajn Audio) Cape Town 945 firmy Blaupunkt, oparte na Androidzie. Urządzenie zostało zainstalowane przed zakupem samochodu w salonie Subaru, w miejsce oryginalnego Fujitsu.
  Mam taki problem, że jeżeli silnik zapala się nieco dłużej (np 3 sek) urządzenie się czasami resetuje i boot`uje od początku. Oczywiście na skutek chwilowego obniżenia napięcia w instalacji samochodu.
  Moje pytanie brzmi. Czy można zainstalować dodatkowo jakiś rodzaj zasilacza buforowego, który podtrzyma zasilanie urządzenia przez te kilka sekund. Lub ewentualnie czy istnieje jakieś inne rozwiązanie tego problemu?
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #2
  picia22
  Level 27  
  Nie wiem czy się da ale musi mercedes nie resetuje zasilania radia przy starcie dużo zależy od radia polecam dodatkowy akumulator mały 7Ah oraz przekaźniki jak się odpali samochód i pojawi ładowanie przekaźnik odepnie akumulator 7ah
 • #3
  djlj24
  Car audio specialist
  Alpine ma w ofercie dodatkowy moduł do stacji multimedialnych montowanych w samochodach z systemem Start/Stop. Przypuszczam, że jest to właśnie przetwornica napięcia, która mogła by się tu sprawdzić.