Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson 102e lista kanałów -

13 Jan 2017 18:22 4065 7
  • Level 6  
    Witam,

Nie mam bladego pojęcia w tych kwestiach, więc jeżeli wątek jest bez sensu to z góry przepraszam. Skończył mi się abonament w cyfrowym polsacie, więc wybrałem telewizję na kartę. Znajomy miał dekoder Ferguson 102e, którego już nie używa, więc mi go użyczył, powiedział, że ma tam zgraną listę kanałów NC+. W dekoderze znajduje się stara, nieaktywna karta telewizjinakarte.pl, ale dekoder faktycznie ma listę wielu kanałów. Moje pytanie brzmi, czy poza kanałami typu 4funTV, TVP Polonia i paroma innymi jest jakaś możliwość odblokowania Polsatu, TVN itp, które są na liście i są zakodowane? Wiem, że są oferty na kartę typu 120zł za rok za podstawowe pakiety, ale na ten moment dekoder posiada o wiele więcej kanałów, niż posiada oferta, o której wspominam.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator of SAT
    Obecnie obejrzysz tylko kanały FTA.
    Te tzw podstawowe tylko po wykupieniu dostępu warunkowego, przyklad to karta SMART HD.
    Nie ma już ofert za 120 na rok.
  • Level 27  
    Hajna wrote:
    Jest strona w internecie gdzie można pobrać plik ini. i wgrać do tunera http://pl.kingofsat.net/

Pokaż te pliki do 102e z tej strony.
  • Level 27  
    Hajna wrote:
    sory jest lista transporderów ale nowe Fredki same ją mogą pobierać.

Ferdki to są na wykopie. A reszta to bzdury.
  • Level 43  
    Hajna wrote:
    Maksar ale fredki kiedyś miały oprogramowanie edukacyjne no i duże możliwości w odbiorze programów z nieba, sąsiedzi z wschodu pomagali.

Fredka to ty. Kiedyś to było ale się zmyło. Bez karty można odebrać 19 programów FTA.
    Czemu ten temat ma lista kanałów? Pilot, przeszukanie i masz co chcesz. Oczywiście bez kodowanych . Do każdego pliku softu masz dołączoną informację więc wystarczy czytać i działać.