Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson 102e lista kanałów -

Pumacz 13 Sty 2017 18:22 2610 7
  • #1 13 Sty 2017 18:22
    Pumacz
    Poziom 4  

Witam,

Nie mam bladego pojęcia w tych kwestiach, więc jeżeli wątek jest bez sensu to z góry przepraszam. Skończył mi się abonament w cyfrowym polsacie, więc wybrałem telewizję na kartę. Znajomy miał dekoder Ferguson 102e, którego już nie używa, więc mi go użyczył, powiedział, że ma tam zgraną listę kanałów NC+. W dekoderze znajduje się stara, nieaktywna karta telewizjinakarte.pl, ale dekoder faktycznie ma listę wielu kanałów. Moje pytanie brzmi, czy poza kanałami typu 4funTV, TVP Polonia i paroma innymi jest jakaś możliwość odblokowania Polsatu, TVN itp, które są na liście i są zakodowane? Wiem, że są oferty na kartę typu 120zł za rok za podstawowe pakiety, ale na ten moment dekoder posiada o wiele więcej kanałów, niż posiada oferta, o której wspominam.

0 7
  • #2 13 Sty 2017 19:00
    simhak
    Moderator - SAT

Obecnie obejrzysz tylko kanały FTA.
    Te tzw podstawowe tylko po wykupieniu dostępu warunkowego, przyklad to karta SMART HD.
    Nie ma już ofert za 120 na rok.

0
  • #4 13 Sty 2017 20:10
    maksar
    Poziom 24  

Hajna napisał:
    Jest strona w internecie gdzie można pobrać plik ini. i wgrać do tunera http://pl.kingofsat.net/

Pokaż te pliki do 102e z tej strony.

0
  • #6 13 Sty 2017 21:03
    maksar
    Poziom 24  

Hajna napisał:
    sory jest lista transporderów ale nowe Fredki same ją mogą pobierać.

Ferdki to są na wykopie. A reszta to bzdury.

0
  • #7 13 Sty 2017 21:11
    Hajna
    Poziom 20  

Maksar ale fredki kiedyś miały oprogramowanie edukacyjne no i duże możliwości w odbiorze programów z nieba, sąsiedzi z wschodu pomagali.

0
  • #8 13 Sty 2017 21:49
    LeDy
    Poziom 43  

Hajna napisał:
    Maksar ale fredki kiedyś miały oprogramowanie edukacyjne no i duże możliwości w odbiorze programów z nieba, sąsiedzi z wschodu pomagali.

Fredka to ty. Kiedyś to było ale się zmyło. Bez karty można odebrać 19 programów FTA.
    Czemu ten temat ma lista kanałów? Pilot, przeszukanie i masz co chcesz. Oczywiście bez kodowanych . Do każdego pliku softu masz dołączoną informację więc wystarczy czytać i działać.

0