Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera cofania - Kamera cofania podłączenie pod micro usb

golab24 13 Jan 2017 19:11 9309 4
    golab24
    Level 10  
    Mam oryginalną kamerę cofania podłączoną pod żarówkę biegu wstecznego z której biegną 3 przewody Czerwony,Czarny i Żółty.
    Chcę to podłączyć pod rejestrator jazdy, który wyjście na kamerę cofania ma przez złącze micro usb, z której biegnie 5 przewodów tak jak z kamery Czerwony,Czarny i Żółty oraz Zieloni i Biały.
    Jak to podłączyć żeby to działało bo podłączenie tych samych kolorów pod te same nie działa.
    scotch
    Level 28  
    Może tak Kolega poda typ kamerki , rysunki jak rysunki takie ładne i kolorowe ... ;)
    golab24
    Level 10  
    Rejestrator to XBLITZ DUAL CORE
    Link
    A kamera cofania coś takiego, chodzi oto,że idealnie pasuje w podświetlenie tablicy rejestracyjnej i jest dedykowana do mojego modelu samochodu
    Link

Schemat micro usb:
    Biały D-
    Zielony D+
    Żółty i Czarny GND
    Czerwony Vcc 5V
    Teraz potrzebuje schematy chinch rca i po podłączeniu powinno działać? (zna ktoś jego schemat bo nigdzie nie mogę znaleźć)
    golab24
    Level 10  
    To jak jest to możliwe aby to podłączyć czy nie?
    scotch
    Level 28  
    XBLITZ DUAL CORE jest rejestrator z własną kartą na której zapisywane jest nagranie . Co do drugiej informacje na podanej przez Kolegę stronie są "bardzo wyczerpujące" , ze zdięcia można tylko wywnioskować że wyjście cmposit video ( żółte gniazdo) , audio (czerwone gniazdo) , przewody czerwony ( +zasilania) , czarny (minus zasilania)