Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera cofania - Kamera cofania podłączenie pod micro usb

golab24 13 Sty 2017 19:11 2853 4
  • #1 13 Sty 2017 19:11
    golab24
    Poziom 9  

Mam oryginalną kamerę cofania podłączoną pod żarówkę biegu wstecznego z której biegną 3 przewody Czerwony,Czarny i Żółty.
    Chcę to podłączyć pod rejestrator jazdy, który wyjście na kamerę cofania ma przez złącze micro usb, z której biegnie 5 przewodów tak jak z kamery Czerwony,Czarny i Żółty oraz Zieloni i Biały.
    Jak to podłączyć żeby to działało bo podłączenie tych samych kolorów pod te same nie działa.

0 4
  • #2 13 Sty 2017 19:49
    scotch
    Poziom 27  

Może tak Kolega poda typ kamerki , rysunki jak rysunki takie ładne i kolorowe ... ;)

0
  • #3 13 Sty 2017 20:12
    golab24
    Poziom 9  

Rejestrator to XBLITZ DUAL CORE
    Link
    A kamera cofania coś takiego, chodzi oto,że idealnie pasuje w podświetlenie tablicy rejestracyjnej i jest dedykowana do mojego modelu samochodu
    Link

Schemat micro usb:
    Biały D-
    Zielony D+
    Żółty i Czarny GND
    Czerwony Vcc 5V
    Teraz potrzebuje schematy chinch rca i po podłączeniu powinno działać? (zna ktoś jego schemat bo nigdzie nie mogę znaleźć)

0
  • #4 15 Sty 2017 16:34
    golab24
    Poziom 9  

To jak jest to możliwe aby to podłączyć czy nie?

0
  • #5 15 Sty 2017 17:24
    scotch
    Poziom 27  

XBLITZ DUAL CORE jest rejestrator z własną kartą na której zapisywane jest nagranie . Co do drugiej informacje na podanej przez Kolegę stronie są "bardzo wyczerpujące" , ze zdięcia można tylko wywnioskować że wyjście cmposit video ( żółte gniazdo) , audio (czerwone gniazdo) , przewody czerwony ( +zasilania) , czarny (minus zasilania)

0
  Szukaj w 5mln produktów