Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Transit mk7 - Brak wskazań temperatury zewnetrznej

rafik$ 13 Jan 2017 23:16 1221 2
    rafik$
    Level 15  
    Witam, autko to ford transit 2007 rok, postanowiłem wzbogacić go o termometr zewnętrzny. Znalazłem wtyczkę w którą wpiąłem oryginalny termometr (czujnik), wymieniłem również licznik, na taki z auta które miało fabryczny termometr (dodatkowy wyświetlacz-komputer pokładowy),oraz manetkę , wszystkie funkcje zadziałały, jednak termometr wskazuje tylko kreseczki. Czy ktoś może natrafił na podobny problem, ewentualnie posiada schemat tego licznika i jego połączeń? Sensor podmieniłem ale bez efektu. Dzięki za wszelkie sugestie.
    Czy jest jakiś sposób by w liczniku takim zmienić wskazania drogomierza z mil na km?
    rafik$
    Level 15  
    Temat po długim czasie udało się rozwiązać. Konieczne było programowanie zegarów vcds, bo ids niestety nie dał rady, pozdrawiam
    rafik$
    Level 15  
    Temat po długim czasie udało się rozwiązać. Konieczne było programowanie zegarów vcds, bo ids niestety nie dał rady, pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Temat po długim czasie udało się rozwiązać. Konieczne było programowanie zegarów ucds, bo ids niestety nie dał rady, pozdrawiam