Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer 5742G - Szwankuje klawiatura...

14 Sty 2017 12:58 330 4
  • Poziom 12  
    Witam,
    od jakiegoś czasu mam problem z klawiaturą w tym laptopie, ogólnie klawiatura działa dobrze, natomiast często muszę dusić niektóre klawisze, np. teraz podczas pisania, aby wskoczyła żądana literka... Nie wiem, czy to techniczna usterka, czy może jakiś sterownik, ani nie mam nawet pomysłu czym to może być spowodowane.
    Przyciski na tych klawiaturach są zakryte gumowymi "czepkami", ciężko byłoby każdy ściągać i czyścić samą płytkę klawiatury...
    Nie wiem, czy w przeszłości nie była zalana, to laptop z drugiej ręki...
    Miał już kiedyś ktoś podobny problem?
    Najbardziej problematyczne jest wpisywanie haseł na www, bo nigdy nie wiem co piszę, czasem nie mogę zrobić dużej litery dopóki porządnie nie wduszę SHIFT...
    Czasem jest tak, że na numerycznej wpisuję numer telefonu, wszystko gra, a za chwilę pisząc kolejny, mam brak 2-3 cyfr, które na pewno wcisnąłem...

Z góry dzięki za porady, pozdrawiam.

• Spec od komputerów
    Na 90% winna jest klawiatura. Można to sprawdzić np. testerem klawiatur.
  • Poziom 12  
    sk1977 napisał:
    Na 90% winna jest klawiatura. Można to sprawdzić np. testerem klawiatur.

Program do testowania klawiatur działa tak samo jak wszystko inne... Jak wduszę to załapie, sprzętowego testera nie posiadam, czyli co? Wymienić na inna?
  • Pomocny post

Spec od komputerów
    Jak nie posiadasz dostępu do testera (sprzętowego oczywiście) to pozostaje wstawienie innej na próbę np. zakupienie i wymiana.
  • Poziom 12  
    Kupię nową klawiaturkę:)