Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik AVT DMX512 sterowniki

Epix 15 Sty 2017 10:56 3126 3
  • #1 15 Sty 2017 10:56
    Epix
    Poziom 1  

Witam mam mały problem ponieważ jestem zielony w sterownikach pod usb. Kupiłem już dosyć dawno temu sterownik pod usb AVT DMX512 nie dostałem razem z nim żadnej płyty znalazłem sterowniki ale jak by ktoś mógł mi wytłumaczyć jak je prawidłowo zainstalować żeby działały z programem freestyler z góry dzięki ;)

0 3
  • #2 15 Sty 2017 11:28
    KrzysztofS
    Poziom 18  

Entec open dmx lub open dmx taki interfejs włącz w freestyler. Sterowniki do tego AVT dodawali na płycie. Zdaje sie dwa od USB/RS i właściwy do interfejsu. Poszukaj na stronie AVT. Albo zobacz te od tego Open Dmx powinny pasować ... Pozdrawiam

0
  • #3 15 Sty 2017 11:31
    djlukas
    Poziom 27  

Z tej strony ściągnij sterownik odpowiedni dla twojego systemu i zainstaluj.
    http://www.ftdichip.com/Drivers/VCP.htm
    W programie Freestyle użyj w ustawieniach sterownika "Enttec Open DMX USB"

Ps. Kolega wyżej mnie uprzedził :D

0
  • #4 18 Sty 2017 11:29
    TeamTrio
    Poziom 5  

Posiadam owy konwerter w tej chwili. Mi producent dostarczył wraz z nim płytkę z sterownikami oraz oprogramowaniem .
    Użytkuję go pod programem jak chłopaki wyżej pisali FreeStyler . Po zainstalowaniu wchodzisz w Setup . Wyswietlą Ci się 2 rubryki jedna od ustawień i wyboru konwertera a druga od fixtur . Wybierasz pierwszą i szukasz sterowniku o nazwie ''Enttec Open DMX USB" . Po zaakceptowaniu powinna mrugać czerwonaa dioda na urządzeniu .
    Orientujesz się co podłączasz za urządzenia, szukasz w programie jeśli nie ma to są 2 opcje . Albo zrobi Ci znajomy fixture za darmo albo kupisz na stronie Freestyler . Dodajesz tyle ile masz urządzeń i możesz śmiało użytkować . W razie pytań pisz, służę pomocą .
    Pozdrawiam

0