Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane I 1,6 - Kierunkowskazy mrugaja jak przy awaryjnych

15 Sty 2017 15:23 513 9
  • Poziom 5  
    Witam posiadam następujący problem w Megane I 98r 1,6. Dwa dni temu zauważyłem że włączając kierunek w lewo w liczniku migaly obie kontrolki od kierunków tak jak przy awaryjnych mrugaja też wszystkie kierunki, natomiast w prawo działało normalnie aż do dzisiaj. Teraz skręcanie czy to w prawo czy lewo zaliczają się tak jakby awaryjne. Proszę o pomoc jaka może być przyczyna.
  • Poziom 43  
    Masa lamp tylnych
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Co ma masa do tego że załącza się druga strona i działa jak awaryjne?
    Moim zdaniem problem w skrzynce bezpiecznikowej, pewnie jest tam zielono w środku.
    Możesz też sprawdzić przełącznik od kierunkowskazów ale wątpię aby była to jego wina.
  • Poziom 5  
    Skrzynkę sprawdziłem czysto dlatego szukam dalej
  • Poziom 14  
    posprawdzaj masy lub dodaj dodatkowe przy lampach (potrafiło palić przy wtyczkach)
  • Poziom 5  
    Wtyczki wszystkie ok. Jedynie 1 w progu obok kierowcy zasniedziala była nie wiem od czego ale przeczyszczona i dalej to samo. Ale zauważyłem że wiązka która wchodzi w słupek i idzie do komory silnika jest mokra tzn kapie woda. Może tam coś nie tak
  • Poziom 14  
    pewnie też ale dokręć blachowkrętem do masy druta i wlutuj w obudowę żarówek,a jak ci zginą mijania to pod zegarami upala konektory.swoją drogą kto ciągnie masę wiązkami -żabojady??
  • Poziom 5  
    Chodziło mi o wiązke która idzie ze skrzynki bezpiecznikow do komory silnika tam jest woda. Ale zanim tam się odbiorę będę sprawdzał centralny może tam coś nie tak.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Rocznik auta jaki? To istotna sprawa. UCH pewnie zalane. Do tego, jak masz dokładany alarm lub zamek centralny, do sprawdzenia wyjścia na kierunkowskazy. Wygląda, jakby najpierw jedna dioda a potem druga, dostały przebicia.
  • Poziom 5  
    Problem rozwiązany. Winny centralny zamek, przewód od kierunków podpięty był przy przełącznik awaryjnych wypalila się taśma i zmarło przewody.