Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Podłączenie oświetlenia garażu pod bramę Hormann ProMatic3 K-ce

S3r 17 Sty 2017 11:59 606 2
  • #1 17 Sty 2017 11:59
    S3r
    Poziom 2  

Witam,
    potrzebuję pomocy w rozwinięciu mojego pomysłu podłączenia oświetlenia garażu (4 panele Led) w układzie schodowym (włącz/wyłącz przy drzwiach wejściowych wewnętrznych i bramie) do napędu Hormann Promatic 3.  Chciałbym podłączyć oświetlenie garażu w postaci 4 lamp ledowych 36W każda,  tak aby w momencie rozpoczęcia otwierania bramy oświetlenie się włączyło i świeciło przez określony czas np 15 minut (czas dowolnie ręcznie regulowany). Jednocześnie wchodząc do garażu od wewnątrz istniałaby możliwość włączenia oświetlenia włącznikiem, aż do momentu jego ręcznego wyłączenia dowolnym włącznikiem schodowym. Hormann sprzedaje moduł o oznaczeniu PR1 do wyprowadzenia oświetlenia na "zewnątrz" ale nie wiem czy jest on niezbędny przy powyżej opisanych założeniach.  Pozdrawiam Maciek kontakt Katowice tel. 50 1 67 8 7 12

0 2
  • #2 18 Sty 2017 06:24
    lz11980
    Poziom 18  

Moduł z Hormanna niestety działa jak przekaźnik z pilotem, czyli osobnym guzikiem włączasz i wyłączasz światło, ja robiłem taki układ z kontaktronu umieszczonego na konstrukcji bramy, połączonego z 2 włącznikami, i przekaźnikiem czasowym, włączniki to były przyciski dzwonkowe.

0
  • #3 14 Kwi 2017 19:23
    S3r
    Poziom 2  

ostatecznie udało się rozwiązać zadanie za pomocą odpowiedniego zaprogramowania F&F PCS-533 i PK-1P.

0
  Szukaj w 5mln produktów