Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b6 2010 - Dodatkowe reflektory Hella 200 FF do Passata

19 Sty 2017 10:07 1383 7
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie,
    W związku iż tu gdzie mieszkam przez pól roku jest ciemno, postanowiłem zamontować dodatkowe reflektory do Passata b6. Czy orientuje się ktoś skąd można podebrać prąd sterujący do przekaźnika ? Auto posiada Bi xenony skrętne. Słyszałem ze jest to cwana bestia i sprawdza sobie na sterowniku obciążenie i prądy. Boje się aby sobie dyskoteki nie zrobić potem na zegarach. Czy ma ktoś schemat el. świateł ew. montował podobne sprawy w autach z xenonem ? Wcześniej montowałem światła w Subaru lecz jego elektronika była na poziomie Ursusa C-360.
  • Poziom 16  
    passat b6 cwana bestia, weź przestań.
    Weź żarówkę w ręke i szukaj, ja bym szukał przy włączniku świateł
  • spec od auto-elektro
    W 09 sprawdź
  • Poziom 7  
    daro31ie napisał:
    Kolego , a dlaczego nie uruchamiasz tych lamp skrętnych jako halogeny?
    Chyba kolega nie zrozumiał do końca. W takim wypadku zapalał by mi je przy skręcie kierownica a mówimy tu o reflektorach tego typu Passat b6 2010 - Dodatkowe reflektory Hella 200 FF do Passata

Jacek79 napisał:
    W 09 sprawdź?
    Mógłbyś rozwinąć co masz na myśli z tym W 09 - jakiś przekaźnik ? nie siedzę w elektryce samochodowej na co dzień.
  • Poziom 7  
    Strumien swiadomosci swia napisał:
    Ale one mają się zapalać wraz ze światłami drogowymi a nie mijania.

Przepraszam może nie sprecyzowałem na początku ze tak ma być . Maja się zapalać tylko i wyłącznie z drogowymi (czyt. długimi).

Edit.
    Podobno można ukraść prąd od przesłony xenona, wie ktoś który to kabel ?
  • Poziom 16  
    Miernik do ręki i szukanie kabla z przesłony,to chyba najlepsze rozwiązanie... Tylko zamontuj sobie dodatkowy bezpiecznik i przekaźnik...