Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood/KMM-BT35 - Podłączenie radia Kenwood pod kierownice

Revio 19 Sty 2017 14:48 552 0
  • #1 19 Sty 2017 14:48
    Revio
    Poziom 1  

Witam,
    z wstępu zaznaczę że na jakichkolwiek oznaczeniach nie bardzo się znam, więc prosiłbym o wytłumaczenie łopatologiczne :) Sprawa wygląda następująco, mam radyjko Kenwooda KMM-BT35, i kierownice multi funkcyjną z przyciskami itd. (przyciski się podświetlają leciutko jak wł. światła w samochodzie, więc raczej działa kierownica). Samochód - Seat Leon 1P (2 wersja) i jako że środkowy kokpit jest okropny z oryginalnym radiem, niemiec od którego kupowałem auto postanowił to zmienić (na szczęście) i wsadził to radio wyżej wymienione. Problem leży w tym że chciałbym aby to współgrało ze sobą (kierownica z radiem). I tu pytanie do was, jaki moduł trzeba kupić, co zrobić aby to działało. Nie jestem jakimś elektrykiem ale na jakimś lutowaniu i takich podstawach się znam mniej lub więcej a chciałbym to sam zrobić, bo większość osób myśli jeszcze że się takiego radia nie da podpiąć do kierownicy :)

Jakieś linki do modułów czy jak to połączyć mile widziane, bo przeglądając niektóre tematy napotkałem się już z niedostępnymi linkami.
    Z góry dzięki :)

0 0
  Szukaj w 5mln produktów