Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Indesit WS105TX - jak się włączy dłuższe pranie i większą temp leje woda

mjm7 19 Jan 2017 20:03 516 8
    mjm7
    Level 10  
    Jak się włączy dłuższe pranie i większą temperaturę leje się woda pod pralkę nie wiem skąd.
    tod.1977
    Level 23  
    Witam. Bez zdjęcia tylnej osłony i włączenia programu z wyższą temperaturą i obserwacji przy pomocy mocnej latarki niewiele można powiedzieć. Może kolega położyć pralkę na plecy i zrobić rekonesans bez wody czy nie ma jakichś poluzowanych połączeń węży.
    mjm7
    Level 10  
    Myśli kolega że to wina węży,a jak się tak zrobi to co trzeba zaobserwowac czy trzeba to zrobić z praniem czy tylko włączenie prania a tej wody troszkę wylewa się.
    tod.1977
    Level 23  
    To mogą być węże, mógł rozszczelnić się zbiornik bez sprawdzenia można tylko domniemywać. Wystarczy pralkę bez wsadu włączyć i obserwować. Wpierw radziłbym położyć pralkę i pościskać węże od zbiornika i pompy spustowej a może kolega zauważy jakieś drobne pęknięcia.
    mjm7
    Level 10  
    Dzięki bardzo,chociaż jestem w tych kwestiach laikiem spróbuję sprawdzić i odpisze co i jak.
    tod.1977
    Level 23  
    A czy ten wyciek nie następuje czasem gdy pralka wypompowuje wodę?
    mjm7
    Level 10  
    Przyznam, że nie wiem ja raczej piorący nie jestem tylko znam efekt końcowy. Jednak może być tak, że jak jest pranie normalne nie długie i nie duża temperatura to wtedy pierze się normalnie.
    tod.1977
    Level 23  
    Witam. Niech kolega popyta żony czy to się nie dzieje dopiero w trakcie gdy pralka spuszcza wodę. Jeśli tak to przyłącza pompy do sprawdzenia jak i sama pompa. Jeżeli nie to latarka w dłoń i wytężona obserwacja.:)
    mjm7
    Level 10  
    Porada była ale nie ma czasu zeby się za to zabrać jak dokładnie się naprawi wszystko wtedy napiszę.