Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

P造ta sterowania awaryjnego pr康 sta造 na wyj軼iu PRAZISA

pazdziochowski 19 Sty 2017 20:22 2265 0
  • #1 19 Sty 2017 20:22
    pazdziochowski
    Poziom 15  

P造ta sterowania awaryjnego pr康 sta造 na wyj軼iu PRAZISA P造ta sterowania awaryjnego pr康 sta造 na wyj軼iu PRAZISA P造ta sterowania awaryjnego pr康 sta造 na wyj軼iu PRAZISA

Witam mam pytanie co do p造ty sterowania awaryjnego Prazisa jak na zdj璚iu schemat pod陰czenia na planie czyli zasilanie mam pod陰czone do p造ty oraz sta貫 zasilanie lamp czyli L', oraz wyj軼ie na lampy, w trybie zasilania z sieci na jednym wyj軼iu jest pod陰czona lampa 58W z elektronicznym statecznikiem 鈍ietl闚ka na drugim 13W energooszcz璠na 瘸r闚ka Dulux D 840. Do uk豉du pod陰czona jest bateria 12V sta貫go pr康u 28ah, podczas od陰czenia pr康u z sieci przy przej軼iu na tryb awaryjny, karta za陰cza lampy przy lampie 58W pr康 zmienny, przy lampie 13W pr康 sta造 190V 鈍ieci mocno i po ma逝 robi si czarna od n騜ek z wzgl盦 wysokiego pr康u. Nie wiem dlaczego nie zmienny diody prostownicze sprawne (mostek Greatza), nie wiem co mo瞠 by nie tak, Diody sprawne czyli napi璚ia oko這 0,520mV, Tranzystory tak samo napi璚i mi璠zy dwoma n騜kami tak瞠 0,525mV, Transformator sprawny 230V na 24V, 豉dowanie baterii sprawne 13,8V, Kondensator tak samo 2053uF 50V jego oznaczenie 2200uF 50V, nie wiem gdzie szuka problemu wed逝g mnie to w prostowniku ale diody sprawne mo瞠 co wi璚ej mo瞠cie podpowiedzie nie jestem elektronikiem.

0 0