Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna I 1.8 16V Kombi - Brak tylnego lewego światła stop i pozycyjnego

20 Sty 2017 10:39 1050 5
 • Poziom 5  
  Witam.

  Podpowie ktoś czy Laguna 1 ma bezpieczniki oddzielnie na lewą i prawą stronę jeśli chodzi o tylne światła? Z prawej jest wszystko ok, ale z lewej nie mam światła pozycyjnego i stopu.Podmieniałem żarówkę z kierunkowskazu i nie świeciły. Nie szukałem jeszcze bezpieczników. W nocy to zauważyłem a nie miałem latarki.

  Ma ktoś rozpiskę bezpieczników?
 • Poziom 27  
  Bezpieczniki masz pod kierownicą z lewej strony jak otworzysz klapke masz tam naklejkę który od czego.
 • Poziom 17  
  Witam kolegę brak świateł które opisujesz to niełącząca masa w wtyczce lampy zapewne lewy kierunek szybciej miga wystarczy wyczyścić styki i je popodginać i będzie oki
 • Poziom 5  
  Dzięki kolego za podpowiedź, ale kierunki migają prawidłowo.Gdyby jeden nie świecił to wiem że mamy wtedy nieobciążony przerywacz co skutkuje szybkim przerywaniem.Tu jest z kierunkami ok, tak czy siak przeczyszczę wtyk.

  Wie ktoś czy lewa i prawa strona tylnych świateł działa na jednym bezpieczniku czy są oddzielne? Nie miałem czasu zaglądać dziś do tego.
 • Poziom 17  
  Tak na dwóch bezpiecznikach a pozycja i podświetlenie tablicy świeci dobrze?
 • Poziom 5  
  Już wszystko działa. Brak świateł zauważyłem w nocy, wyjąłem po ciemku tą listwę z żarówkami, spojrzałem na drugą lampę i wymieniłem żarówkę, nie działało stąd ten temat. W dzień na spokojnie przyjrzałem się i okazało się że tą listwę przy wyciąganiu odwróciłem o 180''...nie tę żarówkę podmieniałem:) Po wymianie właściwej żarówki tej z dwoma włóknami czyli pozycja i stop, wszystko działa.