Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuhawki A4Tech Bloody G501 7. - słuchawki trzeszczą, jedna czasem nie łączy usb

surman24 20 Jan 2017 17:40 873 0
    surman24
    Level 8  
    Słuchawki A4Tech Bloody G501 7.1 , zostały zakupione 11/05/2016
    Do tej pory od pewnego momentu czasami wyłącza się na 1 s słuchawka przy ruszaniu kablem ew. przełącznikiem, dodam iż to są słuchawki na USB,
    ale jeśli sprawdzam, testuję w dźwięku słuchawki nie widzę problemu. Czasem wystarczyło przepiąć na inny port, teraz już to nie pomaga.
    Zauważyłam, że zmieniły kiedyś nazwę w dźwięku. Reinstal sterowników pomaga na 1 dzień, tak jakby po restarcie kompa coś się psuło, ale czasem działają bez
    zarzutu. Raz miały ikonkę w dźwięku słuchawek raz miały ikonkę głośników. Nie wiem czy to też ma coś wspólnego, ale w październiku zmieniłam mieszkanie i micro
    trzeszczało po dotykaniu komputera dłonią dźwięk był idealny. Okazało się, że w gniazdku nie ma uziemienia więc komputer jest po przedłużce podłączony
    do innego pokoju, a micro działa normalnie. Nie uważam, żeby to była wada fabryczna albo by się coś popsuło w słuchawce bo czasem pada na jedną a czasem na drugą.
    Mogę się mylić także proszę o jakąś podpowiedź :)