Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz/amplituner + kolumny i głośniki do komputera - jakie kupic?

montray 20 Sty 2017 17:50 450 2
  • #1 20 Sty 2017 17:50
    montray
    Poziom 10  

Witam!
    Poszukuje do nowego mieszkania fajnie brzmiących glośników.
    Do komputera szukam coś do max 300zl z używanego sprzętu - gdyż przy komputerze nie spędzam za dużo czasu myślę ze głośniki w takim przedziale cenowym zdecydowanie mi wystarczą. Tym bardziej że miałem wcześniej jakieś zwykłe z hiper marketu w cenie 100zl i byłem z nich zadowolony.

Do pokoju zaś chciałbym amplituner/wzmacniacz i na całość miałbym około 800zl +/- (również używki wchodzą w grę) wraz z kolumnami.
    Kiedyś miałem wzmacniacz technics (około 7l temu) o mocy 500watt i pamiętam że z kolumnami altus dla mnie dźwięk był super.
    W tym wyborze kilka lat temu pomagał mi znajomy który się na tym znał.

Teraz potrzebuję waszej pomocy. Kompletnie się nie znam.
    I proszę o wyrozumiałość, nie mam więcej środków na wydanie na sprzęt.
    A tak jak pisałem wyżej kiedyś kupiłem kolumny i wzmacniacz (wszystko używane) łącznie za 800 zl i byłem bardzo zadowolony.
    Teraz po tylu latach chciałbym znów kupić taki zestaw już z nowszego sprzętu.

Co do zastosowania to podłączenie do TV - filmy, muzyka - dance, disco, techno- radio.
    Bardzo proszę o pomoc.
    Co do sprzętu to wszystko jak pisałem może być używka i będę starał się dany sprzęt kupić z licytacji.
    Bo z zakupem bardzo mi się nie pieszy.

Pozdrawiam!

EDIT: Jeśli w złym dziale założyłem temat to proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.

0 2
  • #2 21 Sty 2017 14:20
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

montray napisał:
    wzmacniacz technics (około 7l temu) o mocy 500watt i pamiętam że z kolumnami altus dla mnie dźwięk był super.
    W tym wyborze kilka lat temu pomagał mi znajomy który się na tym znał.
    Znał... Technics i Altusy to najgorszy zestaw jaki można złożyć.
    montray napisał:
    Teraz po tylu latach chciałbym znów kupić taki zestaw już z nowszego sprzętu.
    Czy z nowszego, to ja bym się zastanowił. Ja bym celował w sprzęt z lat 90.
    Jaki jest metraż pomieszczenia?

0
  • #3 22 Sty 2017 13:36
    montray
    Poziom 10  

Pokój ma 24m2.

0