Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba A500 - dotknę obudowy matrycy to stuka w głosnikach

21 Sty 2017 16:46 402 3
  • Poziom 4  
    Toshiba A500-1GZ.
    Jak dotknę palcem obudowy matrycy z tyłu, z boku lub na górze to słychać w głosnikach tak jakbym stukał palcem w mikrofon. Wogóle słychać też takie buczenie w głośnikach które samo gaśnie i znowu sie włącza samo z siebie.
    Wyłaczyłem mikrofon w panelu ster. ale nic nie pomogło. Dopiero jak wyłączę głos w głośnikach wtedy wszystko ucichnie i jest ok, ale wtedy muzyka nie gra.
    Przeinstalowałem sterowniki, dźwieku i kodeki - bez poprawy.
    Co dziwne na innym dysku wszystko działa dobrze.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    A jak zachowują się głośniki, gdy zamiast laptopa podepniesz np. Mp3, czy inne urządzenie nie mające zasilacza?

Na pierwszy rzut oka, zdaje się, że ma kolega problem z masą. Oczywiście, pojawia się pytanie, czy jest tak od pierwszego podłączenia, czy problem pojawił się nagle?

Zakładam, że próbował kolega ruszać wtykiem audio (docisnąć, itp) i nic to nie zmienia...
  • Poziom 4  
    Na słuchawkach jest tak samo. Mam dwa identyczne laptopy - przełożyłem dyski i usterka powędrowała do drugiego laptopa, więc na 100% coś na dysku powoduje taką usterkę.
  • Poziom 4  
    Już działa - trzeba było usunąć całkowicie oryginalne sterowniki i zostawić na tych systemowych. Ponowna instalacja oryg. sterowników powoduje od nowa usterkę, więc zostawie na windowsowych.