Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Ideapad s210 - Windows 8.1 - wgrywanie nowego systemu

skiper56 22 Sty 2017 14:01 522 3
  • #1 22 Sty 2017 14:01
    skiper56
    Poziom 8  

witam

Posiadam Lenovo Ideapad s210 touch z widnowsem 8 64-bit.

Chciałem od nowa zainstalować system za pomocą zewnętrznego napędu cd z płytą Windows 8.1, lecz gdy uruchamiam boot menu i wybieram z listy: EFI USB Device (TSScorpCDDVDW SE-208DB), pojawia się komunikat: EFI USB Device (TSScorpCDDVDW SE-208DB) boot failed i opcja tylko Ok.

Następnie za pomocą programu Rufus(najnowszego jak i wersji 1.4.5 i 1.4.7) zgrałem Windowsa (oryginał ze strony Microsoftu) na pendrive GPT i UEFI oraz FAT32 (próbowałem na dwóch różnych pendrive), lecz dalej pojawia się problem, wyskakuje tekst "You pc...jakiś problem z dużą buźką :(", następuje ponowne uruchomienie i już nie włącza się instalacja win lecz automatyczna naprawa która nic nie daje.

Proszę o pomoc.

Uszkodzony link został usunięty. W przypadku chęci umieszczenia filmu prosze skorzystać z funkcji "dołącz film" wbudowanej w edytor na naszym Forum zamiast korzystać z zewnętrznych serwisów, z których materiał za jakiś czas zostanie usunięty. [dt1]

0 3
  • #2 22 Sty 2017 14:24
    humbel
    Poziom 24  

Pobierz że strony Microsoftu Media Creation tool a nie kombinujesz z jakimiś innymi programami, zrób za pomocą niego pendrive i tyle.

0
  • #3 22 Sty 2017 17:21
    skiper56
    Poziom 8  

Niestety dalej jest to samo..., procedura powtarza się jak na filmie...

0
  • #4 18 Paź 2017 10:14
    marekzieba
    Poziom 10  

Rozwiązałeś problem? Jeśli nie, to ja bym spróbował z innym dyskiem (dysk cienki 7 mm), bo wygląda jakby z nim był problem.

0