Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 407 sw - Skrzynia biegów

22 Sty 2017 18:15 1860 5
  • Poziom 2  
    Witam. Jestem posiadaczem Peugeot 407 SW 1.8 benzyna 116KM. Jestem zmuszony wymienić skrzynię biegów. Moja skrzynia to 20DM58, której nie mogę nigdzie dostać. Od 2.0 benzyny, skrzynia 20DM59, podobno nie do końca pasuje. Ktoś kiedyś pisał, że od Citroen C5, skrzynia 20DM70 pasuje idealnie, tylko nie wiem, od której generacji i ewentualnie jakiego szukać? Jest ktoś jest w stanie, dać mi jakieś wskazówki? Z góry dziękuję.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Mowisz ze mechanicznie kazda BE4V a wlasnie biorac skrzynieod 2.0 trzeba wymienic rowniez pólosie bo jest roznica w ich długości
  • Poziom 16  
    lukasz22_01 napisał:
    Witam. Jestem posiadaczem Peugeot 407 SW 1.8 benzyna 116KM. Jestem zmuszony wymienić skrzynię biegów. Moja skrzynia to 20DM58, której nie mogę nigdzie dostać. Od 2.0 benzyny, skrzynia 20DM59, podobno nie do końca pasuje. Ktoś kiedyś pisał, że od Citroen C5, skrzynia 20DM70 pasuje idealnie, tylko nie wiem, od której generacji i ewentualnie jakiego szukać? Jest ktoś jest w stanie, dać mi jakieś wskazówki? Z góry dziękuję.
    witam pulosie trzeba wymienic na krutsze ale tak to powinna pasowac, zwruc uwage na walek sprzeglowy, ja z reguly naprawiam skrzynie i polecam naprawic niz wymienic