Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Deskjet Ink Advantage 3525 - Błąd 0x6100000b

22 Sty 2017 19:51 3096 13
  • Poziom 4  
    Mam problem z drukarką HP Deskjet Ink Advantage 3525 wyskakuję komunikat na drukarce ,,usuń zacięcie karetki" kiedy usuwam zacięcie karetki jest taki dźwięk jak w załączniku ,nie ma tam żadnego papieru a pojemniki nie chcą się i tak przesunąć. Pomocy!
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Musisz zdemontować obudowę drukarki aby dobrać się do stacji dokująco-czyszczącej. Prawdopodobniej mechaniczne uszkodzenie stacji, lub tylko chwilowa blokada mechanizmu czyszczącego. Jak zdejmiesz obudowę to pokręć walkiem głównym drukarki ( z lewej strony masz dużą zębatkę ) aby cofnąć stację do tyłu. Jeśli to będzie niemożliwe to zdemontuj szynę po której jeździ karetka ( odkręcamy trzy śrubki ).
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Drukarki HP - TORX 10, czasami 8 lub 20. W tej tylko 10.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Z lewej strony masz widoczną białą zębatkę - spróbuj ją pokręcić. O ile ta operacja będzie blokowana i stacja pod karetką nie będzie chciała się przesunąć do tyłu to musisz odkręcić metalową szynę po której jeździ karetka i zwolnić mechanizm stacji dokującej przesuwając ją ręcznie do tyłu.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Odkręć szynę po której jeździ karetka.
  • Moderator
    Połączyłem wątki dotyczące tej samej drukarki.
  • Poziom 1  
    WiserBunion273 napisał:
    Problem rozwiązany

Jak sobie poradziłes?
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem. Wycofanie stacji dokująco-czyszczącej jak to nazywacie nie pomaga. Po naciśnięciu OK przy komunikacie błędu, stacja wyjeżdża do przodu, potem cofa się i w momencie maksymalnego wycofania pojawia się ten irytujący dźwięk. Jeśli ktoś ma pomysł jak to naprawić, to proszę o informację.