Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik centrslnego zamka RTX - domykanie szyb

22 Sty 2017 23:44 1530 7
 • Poziom 5  
  Witam, Posiadam Skodę Octavię z centralnym oryg. zamkiem z klucza i 4x elektryczne szyby ( modul komfortu) plus do tego Sterownik centralnego zamka + piloty RTX z funkcja domykania szyb. . Podłączyłem wszystko zgodnie ze schematem (strowanie - ) i sterowanie zaczelo działać jednak pojawil się problem . Przy zamykaniu i otwieraniu drzwi z pilota szyby sie domykaja lub otwierają mimo że nie przytrzymuje przycisku na pilocie - tak jakby sygnał był zbyt długi. W sterowniku jest funkcja domykania szyb ale w ogole nie uzyta jest zaizolowana .

  Proszę poprawić pisownię postu:
  Sterownik centrslnego zamka RTX - domykanie szyb
  Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
  Mod.[CameR]

 • Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
  Masz ustawiony zbyt długi czas impulsu sterującego.
  W niektórych sterownikach można ten czas regulować.
  (jakaś zworka, pętelka do przecięcia, switch itp)
  Czy w Twoim - nie wiem ?
  Zamieść skan instrukcji.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 5  
  Podłączyłem przewód biały(zamykanie), biało-czarny(otwieranie) według schematu. Nie zakładałem podłączenia opcji domykania szyb.
 • Poziom 5  
  Właśnie zauważyłem że pętla w moim sterowniku odlutowała się po jednej stronie. Wziąłem lutownicę i umieściłem kabelek na swoim miejscu. Zmek zaczął działac poprwanie. Po jakiś 30 minutach spróbowałem zamknąć auto i okazło się że sterownik przestał działać. Nie wiem co dalej z tym zrobić. Zwróciłem się o pomoc do sprzedawcy urządzenia.