Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony MHC RX-50 - Jak podłaczyć z dekoderem i komputerem stacjonarnym.

Mateo89 23 Sty 2017 10:13 717 5
  • #1 23 Sty 2017 10:13
    Mateo89
    Poziom 4  

Witam. Moje pytanie brzmi jak tą wieżę podłączyć tak by mieć dźwięk z dekodera i z komputera ,jakimi kablami co muszę kupić ? Zależy mi na tym żeby przy wyłączonej wieży telewizor normalnie odtwarzał dźwięk z dekodera, a gdy włączę wieżę to żeby dźwięk był z niej podawany w tedy telewizor sobie ściszę . Czy w ogóle jest możliwość takiego podłączenia ? Dekoder jaki obecnie mam to Netia ale za kilka dni zmieniam na Nc+ lub Polsat także jeżeli któryś robi większe pole manewru przy podłączaniu to proszę napisać wtedy wezmę sugerowany przez was dekoder.

Zdjęcie mojej wieży z tyłu z internetu:

0 5
  • #3 23 Sty 2017 20:33
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Musisz operować konkretami skoro oczekujesz pomocy !
    Nie wiemy jakie wyjścia masz w sprzętach.
    Wejście jakie posiada ta wieża to standardowy CINCH stereo czyli tylko analogowy sygnał można wprowadzić, z komputera wprowadzisz za pomocą przejściówki minijack-cinch natomiast ze sprzetów video to jeśli nie będą miały wyjścia audio CINCH to można spróbować użyć przejściówki EURO(scart) na audio CINCH stereo .

0
  • #4 24 Sty 2017 11:04
    Mateo89
    Poziom 4  

mihal2002 napisał:
    Mateo89 napisał:
    Dekoder jaki obecnie mam to Netia ale za kilka dni zmieniam na Nc+ lub Polsat

To jak już się zdecydujesz to daj znać i podaj niezbędne informację.

Przecież napisałem że wezmę ten który wy polecicie ale obecnie posiadam Netie a dekoder z tyłu wygląda tak :

0
  • #5 24 Sty 2017 13:01
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Mateo89 napisał:
    obecnie posiadam Netie a dekoder z tyłu wygląda tak

Mateo89 napisał:
    ale za kilka dni zmieniam na Nc+ lub Polsat

Zmień operatora - potem podaj nazwę jego sprzętu i jakie porty ma - i wtedy pogadamy.

Mateo89 napisał:
    Sony MHC RX-50

Do tego podłączysz się tylko po analogu - chich-chinch, lub chinch-minijack, może być jeszcze potrzebny konwerter sygnału optycznego (z przyszłego dekodera do tego zabytku).

0