Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Używana karta graficzna do 150zł

23 Sty 2017 21:34 558 12
  • Poziom 12  
    Witam posiadam:
    Phenom x3 720
    4gb ram
    9600gt
    GA-MA74GM-S2H
    zasilacz LC Power LC6550 550W (jedni mówią że oki inni że nie, wolałbym przy nim zostać, nie mam więcej funduszy na wymiane, nie myślić z l&c z czarnej listy)

Wydaje mi się iż dobrze byloby gdyby wymienić tu grafikę :) szukam używki do 150zł aby miała directx 11. Zasilacz działa już pare lat więc szukam karty która będzie miała podobne zapotrzebowanie na energie. Znalazłem aktualnie blisko mnie radeona 6770 ddr5 za 130zł, nie wiem czy warto więc pytam. Wiem że dobrze byłoby poszukać radeona 7770 i wiem że w tej cenie można jednak szukam czegoś blisko mnie bo nie chce bawić się w wysyłki. Kolega będzie miał do sprzedania gtx 650ti boost za 250zł ale to pod koniec lutego więc sporo czasu i ponad budżet więc raczej odpada. Może wy coś doradzicie. Czym taniej tym lepiej bo wydaje mi się że ten 9600gt tu nie pasuje.
  • OptexOptex
  • Poziom 32  
    130 zł za Radeona 6770 to akceptowalna cena. Według mnie można brać.
  • OptexOptex
  • Poziom 12  
    albo tego radka wezme 6770, ewentualnie jeszcze znalazłem sapphire hd 7770 ale za 180zł :( trochę już cena wyższa
  • Poziom 28  
    Masz jeszcze HD 7750. Nie jest to gigant wydajności, ale kto by wybrzydzał za 150zł
  • Poziom 12  
    A 7770 od asusa za 200zl warto?
  • Poziom 28  
    jeśli jest sprawna, powinieneś być zadowolony. jakiej firmy?
  • Poziom 43  
    n.vision napisał:
    jakiej firmy?

n.vision napisał:
    A 7770 od asusa

Cena jest OK.
  • Poziom 28  
    Kasek21 napisał:
    n.vision napisał:
    jakiej firmy?

n.vision napisał:
    A 7770 od asusa

Nie było tej informacji
  • Poziom 32  
    Była, ale to nieważne. Ważne, że cena przyzwoita i warto kupić tę kartę.
  • Poziom 12  
    I uważacie że do tego procesora ta karta jest odpowiednia? nie za mocna? byłaby to ostatnia modernizacja tego kompa aby jeszcze w coś pograć a 9600gt wypada już powoli słabo, nie ma directx 11. Tylko nie wiem czy warto pchać tam taką karte ;) jeśli tak to jutro ją kupuje.
  • Poziom 32  
    To jest odpowiednia karta do Twojego zestawu.
  • Poziom 12  
    A wiec kupilem ją, działa godzine oki, temp minimalna 32 stopnie. Problemem jest to iż karta dzwiękowa creative sb0410 nie za bardzo teraz ma gdzie siedzieć :) mogę ją wpiąć w slot jednak będzie mniejsze pół wentylatora karty zasłaniała a to raczej problem. Da się coś tanio wymyśleć? kupno karty na pci-e x1 za drogie, integra mi działa średnio, mikrofon coś świruje na różnych sterach, może karta usb ale tania będzie słabej jakości, może taka taśma przedłużająca pci? albo wsadzić ją i zobaczyć czy grafika nie będzie się grzała. Model płyty jest w poście na początku