Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes vito 639 , brak światła pozycyjnego

24 Sty 2017 07:15 1017 5
  • Poziom 3  
    Witam , nie świeci mi żarówka(oczywiscie żarówka jest dobra) Swiatła pozycyjnego prawy przód. Vito 639 111 cdi.2005r.
    Z góry dziękuje za pomoc
    Pozdrawiam.
  • Spec od Mercedesów
    Po pierwsze to nigdy nie robi się takich cudów żeby był osobny bezpiecznik na żarówkę światłą pozycyjnego z przodu, a inny na tylną.
    Po drugie ten model Vto ma dla świateł pozycyjnych zabezpieczenia elektroniczne - tak więc nie szukaj bezpieczników bo ich nie znajdziesz.
    Po trzecie (to już tak na przyszłość) - temat pytania powinien zawierać skrótowy opis problemu. Czyli np.: "Vito 639 - brak światła pozycyjnego". Wtedy przeglądając tylko tytuły mogę stwierdzić, czy temat jest dla mnie interesujący.
  • Poziom 9  
    W sprinterach często siadały styki w przełączniku zespolonym, a po zdjęciach widzę że są takie same więc pójdź tym tropem
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    W sprinterach pierwszej i drugiej generacji i w Vito pierwszej generacji. Tu jest mowa o późniejszym modelu Vito z innym przełącznikiem. Ale jak widać dla ciebie to wszystko jedno. Poza tym nawet jak siądzie styk we wcześniejszym modelu to nie świeci przód i tył bo mają wspólny styk i wspólny bezpiecznik. Nie ma tak, żeby z powodu styku w przełączniku nie świecił tylko przód lub tylko tył.
  • Poziom 3  
    Dzieki za podpowiedzi , tak to prawda w moim Vitku tylko przód nie świecił , ale musiałem to ogarnąć do EU kontrol ( jeżdze nim w Norwegii) i podciągłem przewodzik z drugiego światła pozycyjnego ...i hasa ....narazie tak musi być , bede w Polsce to wjade na warsztat ,
    Dzieki jeszcze raz .
    Pozdrawiam