Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prośba o doradzenie przy zakupie tabletu za około 500 zł.

Okiralla 24 Jan 2017 20:07 1674 1
GoodRam konkurs
    Okiralla
    Level 8  
    Zastanawiam się nad kupnem tabletu za około 500 zł (+/-). Chciałbym kupić tablet w wielkości 8,9 max 10 cali, koniecznie na androidzie, 2gb RAM, 4-rdzeniowy procesor. No i dobrze by było by miał jakąkolwiek grafikę :).

Zastanawiałem się czy kupić Nvidie Shield (około 700 zł - używany), ale chyba zrezygnuję. Tablet kosior jeżeli chodzi o gry pc, ale jakoś specjalnie nie kręci mnie strumieniowanie na tv.

Tablet ma mi służyć do czytania (e-book, pdfy, word), internetu i gier z google play. Tak więc zakładam, że tańsze tablety dadzą radę tym wymaganiom. Jeżeli chodzi o gry to zależy mi wyłącznie, by tablet poradził sobie z jedną pozycją - Lineage 2 Revolution - póki co nie ma jej jeszcze w polskim google play (grałem na koreańskiej wersji). Gra bardzo płynnie chodzi na moim Xiaomi MI4 w najwyższych ustawieniach graficznych jednak granie na 5 calach jest mało komfortowe jeżeli chodzi o gry mmorpg.

Trafiłem na Lenovo S8-50L, ale wolę zapytać ekspertów tabletowych o radę i komentarz, żeby nie było potem rozczarowania, że mogłem kupić za te pieniądze coś lepszego. Więc proszę o pomoc.
  • GoodRam konkurs
    piwot
    Level 8  
    Za 500zl z 2gb ramu i ekranem 10cali tylko używane, ale i tak może być ciężko. Można było by się pokusić o OVERMAXA QUALCORE 1026 ale polecić nie mogę bo nie miałem go w rękach :(