Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 1.4 benzyna 2003 r - Peugeot 206 nie chce zapalić - jaka przyczyna?

24 Sty 2017 20:23 2409 6
  • Poziom 10  
    Posiadam Peugeota 206 1.4 benzyna 2003 rok, hatchback. Niestety od kilku dni auto nie może zapalić jak tylko przyszły mrozy? Akumulator sprawdzałem, ładowałem prostownikiem i nic nie pomogło. Po przkręceniu stacyjki auto normalnie kręci, jednak gdy już załapie natychmiast gaśnie. Gdzie szukać problemu, filtr paliwa, immobiloizer, przymarznięte paliwo? Proszę o pomoc.
  • Poziom 12  
    śłychać pompę paliwa jak włączysz zapłon?
  • Poziom 10  
    Nie mam pojęcia czy się pompa paliwa załącza, jutro sprawdzę, a słychać ją dosyć głośno przy rozruchu auta? Przy odpalaniu słychać tylko takie świstanie jakby dmuchawa się załączała. Jutro sprawdzę i dam znać.
  • Poziom 12  
    Dokladnie, sprawdź iskrę i jakie jest napięcie podczas rozruchu, jeśli spada poniżej 8v to nie odpali.
  • Poziom 10  
    Mam jeszcze takie pytanie - czy ten model auta posiada filtr paliwa, z tego co czytałem powinien mieć przy samym zbiorniku, jednak nie mogę go znaleźć w tym miejscu.
  • Poziom 12  
    Może być sitko w zbiorniku.
  • Poziom 10  
    Dzisiaj wyciągłem pompę i wszystko jest OK. Nie mam pojęcia co się dzieje. Chciałem jeszcze dodać iż parę dni temu raz mi się udało odpalić auto. Niestety do dnia dzisiejszego był to jedyny raz. Zastanawiam się czy nie jechać do mechanika i podłączyć go pod komputer czy wykryje jakieś błędy? Co radzicie?