Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOCLEVER 1010N - Crashe częste i uciążliwe przy każdym kliknięciu

25 Sty 2017 18:12 756 2
  • Poziom 2  
    Tablet Crashuje się przy dosłownie każdej funkcji. Gdy jesteśmy na ,,Pulpicie" wyskakuje komunikat "Niestety, proces android.process.media został zatrzymany. Itp. ponieważ tego typu komunikatów dotyczących np. google czy kalendarza jest więcej. Z tabletu korzystał głównie mój brat i jet na nim kilkadziesiąt gier i podejrzewam że to one są tego przyczyną. I tu zaczyna się cała zabawa. Ja w temacie komputerów siedzę od jakiegoś czasu i w całkiem niezłym stopniu się na tym znam ale w tym przypadku nic nie mogę zrobić. Najpierw próbowałem usunąć gry z poziomu tabletu po czym ukazał się komunikat o tym że Launcher został zatrzymany i musiałem uruchomić ponownie tableta. Tak jest za każdym razem. Następnie próbowałem z poziomu tabletu usunąć pliki gier przez menedżer plików ale tam pojawia się informacja ,,brak uprawnień do usuwania". Następnie podłączyłem tablet do komputera i w tym momencie kompletnie zgłupiałem. W momencie podłączenia tabletu do komputera i próby ,,otworzenia" go tzn otwarcia jego plików, "mój komputer" (w sensie nie komputer tylko tam gdzie są dyski i wspomniany tablet pokazane ) zawiesza się i muszę go wyłączyć. Próbowałem także skanowania Anty wirusem lecz dzieje się to samo co z komputerem. Wyjmowałem kartę SSD i sprawdzałem ale jest pusta. Moje opcje się wyczerpały. Jeśli są jakieś pomysły co na to poradzić albo chociaż jak wyczyścić tablet jestem otwarty na propozycje
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Przywrócenie z recovery jest zbyt oczywiste?
    GOCLEVER 1010N - Crashe częste i uciążliwe przy każdym kliknięciu

Na wyłączonym. Włączasz przytrzymując jednocześnie volume up lub volume down. Jak masz więcej przycisków fizycznych to któraś kombinacja powinna zadziałać.
    Jak wejdziesz w bootloader to wybierz wipe data/factory reset. Przywrócisz go do stanu początkowego.
    No chyba że jest zrootowany i ma namieszane w systemie - wtedy to albo zadziała albo uwali androida do reszty ;) Zawwssze możesz też całą operacje zrobić z poziomu PC - wgrać soft od nowa.

EDIT jak kolega niżej podlinkował "Volume Up + Power button" czyli najbardziej typowo jak się da. Niemal każdy chińczyk z androidem tak ma ;)