Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki

Gengar 26 Sty 2017 13:25 543 0
    Gengar
    Poziom 10  
    Cześć!
    Skończyłem swoją przygodę z amatorskim serwisem telefonów, a sprzęt został i szkoda żeby się marnował. Każde jedno urządzenie było kupione dwa lata temu i żadne z nich nie pracowało dłużej niż 8h od nowości, więc o ich stanie nie mogę powiedzieć nic więcej, niż że jest idealny. Cena obejmuje cały zestaw, którego elementy wymienię poniżej. Przy każdej pozycji podaję przykładową cenę, za którą gotów jestem sprzedać to urządzenie pojedynczo - czyli wystawić aukcję z danym przedmiotem, na życzenie kupującego. Sprzęt ten zapewni Wam kompleksową naprawę sprzętu elektronicznego, lutowałem nim nawet najmniejsze elementy SMD, a także chipy w technologii BGA - wszystkie naprawione przeze mnie urządzenia działają do dzisiaj :) Naprawa elektroniki to fascynująca przygoda, kup cały zestaw, a nie dość że zaoszczędzisz, to sprawdzisz się w roli serwisanta. Nie ukrywam że chcę sprzedać zestaw jako całość i jedynie w razie nie sprzedania całego zestawu rozważę wystawienie poszczególnych urządzeń osobno.

Oto co zawiera zestaw:
    Stacja Hot Air Aouye Int 852 - 250zł
    Stacja lutownicza Xytronic LF 2000 - 260zł
    Podgrzewacz Aoyue Int 853A - 400zł
    Dwie maty magnetyczne na drobne części - 10zł
    Przystawka do podgrzewacza, dzięki której można naprawiać pęknięte szybki w wyświetlaczach Xtable 853a V3 -100zł
    Plastikowa tacka na śrubki i inne drobne elementy iFixit - 10zł
    Pochłaniacz oparów lutowania z zapasowym filtrem - 40zł
    Myjka ultradźwiękowa CE-5700A - 150zł
    Lampa UV do utwardzania kleju (taka jak Wasze kobitki używają do paznokci) - 30zł
    Zestaw 6 sztuk precyzyjnych szczypców - 10zł

Cena za całość to 900zł
    Całość wystawiona również na allegro - Link
    [Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki [Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki [Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki
    [Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki[Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki[Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki
    [Sprzedam]Zestaw do naprawy telefonów/elektroniki
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • TermoPasty.pl