Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór spawarki, bester 1700 czy inna ?

26 Sty 2017 15:59 1731 3
  • Poziom 3  
    Czesc, pierwszy raz pisze na tym forum.
    Chcialem kupic spawarke, ma byc do uzytku domowego np. jakis tlumiczek w samochodzie, w motocyklu cos dorobic i innych drobnych napraw.
    W oko wpadl mi taki mniejszy BESTER MagPower 1700 w Leroy Merlin za chyba 1230zl.
    Pytanie czy warty tej ceny, bezawaryjny? Czy przy jakiejs grubszej blaszcze nie bedzie tylko robil glutow?
    Ogolnie jaka jest roznica przy spawaniu z gazem a bez?

Jezeli macie cos innego w tej cenie prosilbym o podanie nazwy.

@
    https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i...omat-spawalniczy-bester-mag-power-1700-s.html
    Czym sie rozni ta od tej pierwszej?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 8  
    Bester pewnie trochę podziała a w razie czego masz gwarancje.
    Spotkałem się kiedyś w marketowym Besterze z aluminiowymi uzwojeniami transformatora (Alu powlekane miedzią)
    Spawanie bez gazu to porażka wiec tej opcji bym nie rozważał.
    Jeśli mogę coś polecić to Esab lub coś starszej generacji z tej samej firmy. Praktycznie bezawaryjny OZAS.
    Sa oczywiście inne renomowane marki jak Kemppi, Fronius, Cebora czy Migatronic ale troszkę kosztują
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 9  
    Ja osobiście polecam bester 1801 posiadam go już parę lat, wyspawał już nie jedna rolek drutu, dobry zarówno do cienkiej blachy jak i grubej roboty. Spawanie bez gazu to porażka, szkoda oszczędzać .
  • Poziom 3  
    odswiezammmmmmmm