Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wysyłanie załącznika - Wyślij do > adresat poczty, wyrzuca błąd

Zinex 27 Jan 2017 07:18 3000 0
    Zinex
    Level 4  
    Witam, jak w temacie mam problem z opcją "Wyślij do > adresat poczty", zarówno wysyłając podany plik bezpośrednio z pulpitu jak i przez program PDF-XChange Viewer wyrzuca takie komunikaty.
    Wysyłanie załącznika - Wyślij do > adresat poczty, wyrzuca błąd Wysyłanie załącznika - Wyślij do > adresat poczty, wyrzuca błąd

Sprawdzałem jeszcze w podglądzie zdarzeń
    Wysyłanie załącznika - Wyślij do > adresat poczty, wyrzuca błąd

Na kompie wgrany już dużo wcześniej system Windows 7 Pro x64 i dopiero co zainstalowany Office 2016, szukając rozwiązania w google jak już ktoś miał z tym problem to nie dostawał żadnych komunikatów, raczej to co innego, podane tam rozwiązania nie pomogły.

Oczywiście poczta outlook ustawiona jako domyślna i wymagane pliki również z nią skojarzone, próbowałem już naprawić office przez funkcje zmień w "programy i funkcje" jak i utworzyć na nowo plik Adresat poczty pod tą ścieżką C:\Users\Ja\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo.
    Nic nie pomogło, domyślam się że problemu należy szukać gdzie w rejestrze no ale... może ktoś mnie naprowadzi, problem w tym że to komputer jednego z pracowników firmy gdzie nie mam stałego dostępu i czasu by przy nim trochę posiedzieć.

EDIT:
    Ostatecznie problem rozwiązało przeinstalowanie offica, widać coś się źle zainstalowało... no nic temat do zamknięcia.