Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel uec - zafira b moduł uec

27 Jan 2017 11:42 4494 9
  • Level 14  
    Witam czy jak wymienie moduł UEC w zafira b o tych samych numerach wymaga kodowania dopisywania?
  • TermopastyTermopasty
  • Level 42  
    Tak musisz swój VIN wpisać oraz skonfigurowaniu do swojego wyposażenia.
  • TermopastyTermopasty
  • Level 29  
    Przede wszystkim pin jeszcze potrzebujesz obydwu modułów.
    Pozdr.
  • Level 34  
    Nic nie dopisujesz, zakładasz i działa. Jedyne co trzeba zrobić to zaaktywować światła do jazdy w dzień, jak na starym były a na nowym nie ma.
    Ani REC ani UEC nie pluje się o błędny identyfikator środowiska.
    Zobacz też czy obsada bezpieczników się zgadza, może któregoś brakować, np. jak masz AHL a moduł z wozu dawcy nie miał. Wtedy nie będzie działać zmywacz reflektorów. Tak samo z bezpiecznikiem automatycznej skrzyni biegów. Ogólnie zobacz czy te co miałeś w starym są też w nowym; jak brak to wsadź je.
    Moderated By CameR:

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które wprowadzają w błąd, nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Level 10  
    temat dosc sary ale nikt nie sprtostowal
    mylisz sie kolego
    wlasnie dzisiaj wymienialem uec zafira b 2006r
    i po wymianie nie odpalisz jej
    wlasnie pluje sie o srodowisko
  • Level 34  
    UEC wymieniasz kiedy chcesz na jaki chcesz. Tyle. Nie pluje się nieznany identyfikator środowiska.

• Moderator of Vehicle Security
    Bieda z nędzą wrote:
    UEC wymieniasz kiedy chcesz na jaki chcesz

Po wymianie, konieczne jest logowanie UEC, które polega na skasowaniu poprzedniego VIN i wpisaniu swojego oraz skonfigurowaniu do swojego wyposażenia samochodu.
    Opel uec - zafira b moduł uec
  • Level 34  
    O Jezusie, nic nie trzeba, poza takimi bzdetami jak ustawienie np świateł do jazdy w dzień. VIN tam nie ma nic do rzeczy; czy to w astrze H, zafirze B czy Vectra C/Signum
    Zakładasz jaki masz i już, choć warto sprawdzić kod Alfa, ten z nalepki.
    Żadnego logowania UEC nie ma, a to że tam istotnie VIN zapisany jest, to nic nie zmienia. Ten moduł nie ma czegoś podobnego, jak ochrona komponentu.

Choć z drugiej strony fajny patent na szwabienie klienta; panie, wiesz pan ile roboty było z wymianą tej skrzynki bezpieczników? Piny musiałem odczytywać.......
  • Level 15  
    Wtrącę sie do tematu po kilku latach ale jedni i drudzy mają rację . UEC nie posiada kodu pin ale tylko w autach z tylnym modułem REC. Samochody nie posiadające REC w bagażniku kod pin mają w UEC. 100% pewne i sprawdzone.
  • Level 5  
    mrucze wrote:
    Wtrącę sie do tematu po kilku latach ale jedni i drudzy mają rację . UEC nie posiada kodu pin ale tylko w autach z tylnym modułem REC. Samochody nie posiadające REC w bagażniku kod pin mają w UEC. 100% pewne i sprawdzone.

Nie wiem od czego to zależy, ale u mnie w Asterce jest żądanie PINU zarówno w UEC jak i REC.
    Wymienisz element i auto nie pali.