Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 8 - Przywracanie laptopa do ustawień fabrycznych. Pomocy!!

28 Sty 2017 11:27 564 7
  • Poziom 2  
    Witam, chciałem przywrócić mój laptop do ustawień fabrycznych, instalacja się rozpoczęła, po kilku godzinach wyskoczył mi błąd "instalacja nie powiodła się. Uruchom instalacje na nowo jeżeli chcesz zainstalować windowsa na tym komputerze" wciskam Ok po czym laptop uruchamia się ponownie i znowu wyskakuje ten błąd i tak cały czas.. (przywracanie robiłem z Windows 10 na 8 tak jak kupiłem laptop) Jak to naprawić? Pomocy!

• Poziom 43  
    Proszę skorzystać z nośnika instalacyjnego - https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows8. To, w świetle informacji, które zechciał Pan podać, wydaje się być najmniej czasochłonnym i absorbującym rozwiązaniem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Jeżeli nie mam dostępu do pulpitu, to mogę zainstalować windowsa przez CD lub pendrive?

Tutaj są trzy zdjęcia (dwa z marki i modelu, bo się nie znam dokładnie)

Jedno zdjęcie ukazuje mój problem. Problem jest po Holendersku, ale ja go przetłumaczyłem już wyżej co on oznacza. Po naciśnięciu Ok resetuje się laptop i znowu to okienko wyskakuje.
  • Poziom 2  
    Bogdan K napisał:
    Powiem tak nie musisz korzystać z opcji przywracania systemu który jest w Windows 8, możesz pominąć ten etap i uruchomić Recovery zaraz po uruchomieniu laptopa.

Problem w tym, ze nie mam dostępu do niczego, nawet biosa nie mogę otworzyć, odpalam laptopa i znowu ten błąd i tak ciagle.

• Poziom 43  
    Never21 napisał:
    Jeżeli nie mam dostępu do pulpitu, to mogę zainstalować windowsa przez CD lub pendrive?

Tak - kwestia ustawienia priorytetu bootowania.