Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miele W180 - Jak rozebrać klapę

piach00 28 Sty 2017 13:20 363 3
  • #1 28 Sty 2017 13:20
    piach00
    Poziom 2  

Witajcie
    Poluzowało mi się połączenie prawego zawiasa (zawiasu?) z klapą. Wiem jak klapę wyjąć razem z zawiasami, wyciągnąłem białe kołeczki z tyłu klapy, ale nie wiem co dalej. Coś trzyma są jakieś zaczepy? Od spodu klapy widać kółka -to maskownicy są czy miejsca jakichś łączeń?

Z góry dzięki,
    Tomasz Pe

0 3
  • Pomocny post
    #2 28 Sty 2017 16:10
    mrhari
    Moderator AGD i automatyka

Jeśli dobrze pamiętam to w klapie od wewnętrznej strony jest kilka koreczków które maskują wkręty.
    Należy też ściągnąć panel z tyłu za klapą.

piach00 napisał:
    Poluzowalo mi się połączenie prawego zawiasa (zawiasu?) z klapą.

A nie jest czasem złamany?

0
  • #3 28 Sty 2017 23:27
    piach00
    Poziom 2  

mrhari napisał:
    Jeśli dobrze pamiętam to w klapie od wewnętrznej strony jest kilka koreczków które maskują wkręty. Należy też ściągnąć panel z tyłu za klapą
    Tak jak podejrzewałem. Nie wiem dlaczego te koreczki są tak powciskane, że trzeba mieć podważak giętki i sztywny zarazem, żeby ich nie uszkodzić. Jeden wyjąłem spiłowaną kartą płatniczą, ale reszta nie chciała pójść bez śrubokręta. Tak czy inaczej - to mało. Trzyma coś na górze. Wykręciłem "nakrętkę" wokół zaczepu i nic.
    mrhari napisał:
    A nie jest czasem złamany?
    Niestey, jest. Nie było tego widać bez odgięcia maskownicy. Rozumiem, ze 200 zł to zwyczajna cena, a nie z kosmosu? Handlarze używkami miewają części?
    Z pozdrowieniami,
    TomaszPe

0
  • #4 20 Lut 2017 16:20
    piach00
    Poziom 2  

hm hm,
    myślicie, że damy radę popchnac wspólnie sprawę do przodu?

0