Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura i mysz nie działają przy ekranie logowania windows 7

28 Sty 2017 19:44 2145 16
  • Poziom 3  
    Witam i od razu w mówię że jestem nowy jak zła kategoria to proszę o przeniesienie. Wczoraj przypadkiem ponownie zainstalowałem sterowniki portów USB a było późno zrobiłem się zmęczony zgasiłem komputer a rano się zdziwiłem gdy chciałem się zalogować na pulpit mysz i klawiatura nie reagowały na ruchy/przyciski jedynie w BIOS'ie działają a poza tym nie mogę nic zrobić proszę o pomoc.
    Ps.W trybie awaryjnym też nie działają
  • Spec od komputerów
    Masz mozliwosc podlaczenia myszy lub klawiatury pod ps/2? Wtedy moglbys uzyc np. przywracania systemu lub zainstalowac inne/wlasciwe sterowniki.
  • Poziom 3  
    Mam takie wejście tylko musiałbym załatwić klawiaturę albo mysz
  • Spec od komputerów
    Mozesz tez sprobowac uruchomic komputer z plyty instalacyjnej Windows i tam wybrac opcje przywracania.
  • Poziom 10  
    Jeżeli mysz i klawiatura nie działają to spróbuj pozmieniać ustawienia w biosie. Jaki mam Bios? Bo wiem, że w niektórych biosach są ustawienia klawiatury i myszy na usb, żeby prawidłowo działały. Jeżeli nie mam żadnych ustawień to zmień port usb bo może komputer z niego nie czytać urządzenia.
  • Poziom 3  
    Coś grzebałem w Biosie ale nic z tego nie wyszło a z wersją nie wiem czy to jest to ale podaje E7996IMS.250
  • Spec od komputerów
    @dzimen11 autor napisal, ze przestalo dzialac po zmianie sterownikow, wiec nie ma to zwiazku z biosem, a opcje o ktorych piszesz dotycza obslugi klawiatury i myszy usb pod dosem.
  • Poziom 3  
    To wszystko mam ciągle włączone
  • Spec od komputerów
    @dzimen11 przeczytales w ogole pierwszy post autora?

Szczegolnie polecam:
    > Wczoraj przypadkiem ponownie zainstalowałem sterowniki portów USB
    oraz:
    > Ps.W trybie awaryjnym też nie działają

Wszystko co trzeba zostalo juz podane, bez klawiatury pod ps/2 lub przywracania z pomoca plyty autor niczego nie naprawi.
  • Poziom 3  
    Na aktualizacje ciągle czekałem ale żadnej w tym czasie nie byłem aha i nie napisałem ważnej rzeczy mam pulpit zabezpieczony hasłem a w oknie logowania sterowniki myszki i klawiatury chyba się nie zainstalują
  • Poziom 10  
    Kolobos napisał:
    @dzimen11 przeczytales w ogole pierwszy post autora?

Szczegolnie polecam:
    > Wczoraj przypadkiem ponownie zainstalowałem sterowniki portów USB
    oraz:
    > Ps.W trybie awaryjnym też nie działają

Wszystko co trzeba zostalo juz podane, bez klawiatury pod ps/2 lub przywracania z pomoca plyty autor niczego nie naprawi.

Przepraszam nie doczytałem tego ostatniego.
  • Poziom 43  
    Nic innego - albo mysz lub klawiatura na PS2 albo próbować uruchomić PC z instalatora Windows i wybrać przywracanie.
    Jeśli zdobędziesz mysz lub klawiaturę to możesz jeszcze wejść w panel sterowania - rozwiązywanie problemów - sprzęt i dźwięk. Wykonasz automatyczną naprawę. U mnie na Win10 tak zrobiłem w sytuacji jak twoja mając tylko klawiaturę PS2 i o dziwo automatyczna naprawa zadziałała.
  • Poziom 3  
    Znalazłem taką klawiatura z PS2 ale nie chcę działać jak nie zadziała ta to po prostu poszukam gdzieś nowej

Dodano po 42 [minuty]:

Jeszcze zanim zamknę temat po zalogowaniu się na pulpit mam problem z zainstalowaniem sterowników myszy i klawiatury
  • Spec od komputerów
    Same powinny sie zainstalowac.

W menadzerze wybierz przywrocenie poprzedniej wersji sterownika kontrolera usb, ktorego sterowniki wczesniej aktualizowales.
  • Poziom 3  
    Okej wszystko działa dziękuje za pomoc zamykam temat