Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung I8910 - Nie włącza się

28 Sty 2017 19:51 366 7
  • Poziom 13  
    Witam. Mam problem z wyżej wymienionym samsungiem. Nie znam jego przeszłości ponieważ go dostałem. Otóż po włączeniu go pokazuje się jakiś symbol na ekranie. Dołączam zdjęcie. Po podłączeniu ładowarki jest tak samo, jak i nie da się wejść w tryb download. Zawsze pokazuje się ten "obrazek". Proszę o pomoc co to oznacza i jak go rozwiązać. Szukałem w internecie ale nie znalazłem odpowiedzi. Może akurat byłem nie na tych stronach. W każdym bądź razie proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
  • Poziom 33  
    Podłączyłeś pod komputer i próbowałeś połączyć się z PC STUDIO?
  • Poziom 13  
    Nie podłączałem pod komputer bo mnie zaskoczyło te zachowanie samsunga ponieważ nigdy nie miałem takiego przypadku i najpierw chciałem się dowiedzieć co to takiego. Co do PC Studia to go zainstaluje ale nie dziś i jak podłącze telefon to dam znać czy coś się zmieniło czy będzie dalej to samo. Dziękuję za sugestie.
  • Admin grupy GSM
    fajrant06 napisał:
    nie da się wejść w tryb download.

To nie jest android więc nie ma trybu download mode.
    Wygląda, że w telefonie uszkodzone jest oprogramowanie i łatwo tego nie naprawisz.
    Najlepiej zleć w jakimś serwisie wgranie softu boxem.
  • Poziom 13  
    Mam box setool 3. Czy nim dałby radę wgrać soft czy potrzebny jest box typowy do tego samsunga w rodzaju Z3x?
  • Admin grupy GSM
    Setool jest do sony a nie samsungów, tak trudno poszukać czym się ten soft wgrywa?
  • Poziom 13  
    Panie tino2003. Setool jest głównie do sony a nie TYLKO. LG to nie sony a jednak można setoolem zrobić. Radzę trochę poczytać na temat setoola i dopiero dawać rady. Po drugie, ja się nie pytałem czym można wgrać, bo wiem czym, tylko się pytałem czy jest możliwość wgrania setoolem bo nie będę specjalnie boxa do jednego samsunga kupował.
    Czy jest ktoś kto mi pomoże wiedzą wziętą z własnej PRAKTYKI a nie tylko z TEORII. Bo wiadomo teoria a praktyka nie mają nic wspólnego ze sobą.
  • Admin grupy GSM
    fajrant06 napisał:
    Panie tino2003. Setool jest głównie do sony a nie TYLKO. LG to nie sony a jednak można setoolem zrobić

Panie fajrant modele LG które obsługuje setool są na płytach sony i dlatego je robi. Czyżby pan o tym nie wiedział? :D

fajrant06 napisał:
    Czy jest ktoś kto mi pomoże wiedzą wziętą z własnej PRAKTYKI a nie tylko z TEORII.

Panie fajrant tak się składa, że setoola w serwisie posiadam od czasu gdy wszedł na rynek i myślę, że sporo wiem o tym boxie.
    Natomiast pan panie fajrant pisze, że wie czym wgrać, wie też do czego służy setool więc po co pan zaśmieca forum takim bzdurnymi pytaniami na które pan zna odpowiedzi panie fajrant?
    Temat uważam za wyczerpany i zamykam.