Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google Chrome - jak wyświetlić wszystkie zakładki w górnym wierszu paska?

DAREK-2 30 Sty 2017 13:33 2574 16
  • #1 30 Sty 2017 13:33
    DAREK-2
    Poziom 16  

Witam.
    Ponieważ mam wiele zakładek, które nie mieszczą się w górnym wierszu paska przeglądarki, zwracam się z zapytaniem, czy zna ktoś wtyczkę dla przeglądarki Google Chrome umożliwiającą dodanie wieloliniowego paska zakładek, który wyświetlałby się analogicznie, jak Multirow Bookmarks Toolbar Plus dla Firefox - patrz załącznik 1? W ustawieniach Chrome nie doszukałem się takiej opcji.
    Od razu dodam, że nie interesują mnie żadne wtyczki umożliwiające tworzenie rozwijanych zakładek, bo taki sam efekt mam po kliknięciu w strzałkę po prawej stronie paska przeglądarki, która wyświetla mi listę zakładek nie mieszczących się w jednym wierszu paska przeglądarki - patrz załącznik 2.
    Innymi słowy chciałbym, ażeby wszystkie zakładki były widoczne jednocześnie w jednym widoku wieloliniowego paska, tak jak w Multirow Bookmarks Toolbar Plus.
    Paradoksalnie pytanie jest z kategorii banalnych, jednakże nie udało mi się znaleźć żadnej wtyczki działającej analogicznie do Multirow Bookmarks Toolbar Plus z wyjątkiem Roomy Bookmarks Toolbar. Niestety dodatek ten ma dużą wadę, ponieważ nachodzi na górną cześć pola stron ucinając wszystkie treści, które tam się znajdują, co czyni go bezużytecznym - patrz załącznik 3.

0 16
  • #3 30 Sty 2017 15:51
    DAREK-2
    Poziom 16  

@leonov - sprawdziłem, nic nie znalazłem.
    @Elektrodowicze - jakieś pomysły?

0
  • #6 30 Sty 2017 17:55
    DAREK-2
    Poziom 16  

@re14sato - Roomy Bookmarks Toolbar się nie sprawdza - patrz początek tematu.
    @Kolobos - a ja Ci odpisywałem, że ten dodatek ma wadę, która go dyskwalifikuje, ponieważ pasek zakładek nachodzi na górną cześć pola stron ucinając wszystkie treści, które tam się znajdują. Gdyby nie to, byłby całkiem ok.
    @Elektrodowicze - jakieś pomysły?

0
  • #7 30 Sty 2017 18:00
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nie bierzesz pod uwage, ze nie ma takiego dodatku?

0
  • #8 30 Sty 2017 18:05
    DAREK-2
    Poziom 16  

@Kolobos - gdybym brał to pod uwagę, nie zakładałbym tematu, więc pozwól, ażeby inni się wypowiedzieli. ;-)

0
  • #9 31 Sty 2017 13:09
    likufanele
    Poziom 13  

Nie ma takiego dodatku, bo w Chromie za pomocą rozszerzeń nie można ingerować w wygląd interfejsu przeglądarki tak jak w Firefoksie.

1
  • #10 31 Sty 2017 13:33
    DAREK-2
    Poziom 16  

Możecie zainstalować Roomy Bookmarks Toolbar dla Chrome i sprawdzić, czy uda Wam się sprawić, żeby górna część pola stron nie była ucinana przy dwupoziomowym wierszu paska?
    Próbowałem w ustawieniach ale nie doszukałem się takiej opcji, więc może komuś się uda?
    Ps. Ciężko uwierzyć, żeby Twórca dodatku nie przewidział takiej opcji ...

0
  • #11 31 Sty 2017 14:20
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nie wazne co tworca przewidzial, wazne na co pozwalaja autorzy przegladarki.
    Chrome to nie Firefox gdzie mozna pozmieniac prawie wszystko. Chcesz miec zakladki to uzywaj Firefox'a.

Nadal nie wiem po dalej ciagniesz ten watek, w poprzednim wszystko zostalo juz wyjasnionione.

1
  • #12 01 Lut 2017 20:15
    DAREK-2
    Poziom 16  

@Kolobos - zadałeś sobie trud i zainstalowałeś Roomy Bookmarks Toolbar dla Chrome i sprawdziłeś, czy da się zrobić tak, żeby górna część pola stron nie była ucinana przy dwupoziomowym wierszu paska, skoro zgrywasz takiego pewniaka?
    Będę wdzięczny, jak dasz się wypowiedzieć innym.

0
  • #13 01 Lut 2017 21:03
    Kolobos
    Spec od komputerów

Oczywiscie, specjalnie dla Ciebie dodalem to rozszerzenie do chrome, nastepnie importowalem zakladki i sprawdzilem. Pasek zaslania strone kiedy jest widoczny, jednak sam sie ukrywa, wiec nie wiem w czym Ci to az tak przeszkadza.

Czy w koncu przyjmiesz do wiadomosci, ze NIE DA SIE tego zrobic w chrome inaczej niz tak jak masz teraz?

Do tego nikomu nie zabraniam sie wypowiedziec, inni pisali Ci to samo co juz zostalo napisane w poprzednim watku i nadal to do Ciebie nie dotarlo.

1
  • #14 03 Lut 2017 12:56
    DAREK-2
    Poziom 16  

@Kolobos - właśnie w tym mi to przeszkadza, ze pasek zasłania stronę, kiedy jest widoczny. Gdyby nie ten mankament - dodatek byłby ok., stąd poszukiwanie rozszerzenia, które byłoby tej wady pozbawione.
    Co do używania Firefoxa, to owszem - jest to moja podstawowa przeglądarka ale miałem kiedyś taką sytuacje w byłej pracy, że był on niekompatybilny z pewną aplikacją, więc musiałem pozostać przy Chrome i stąd inspiracja do znalezienia dodatku.

0
  • #15 19 Lut 2017 12:05
    Jopeczek
    Poziom 2  

Siema ja długo czegos takiego tez szukałem na Chrome i mam cos takiego:
    https://chrome.google.com/webstore/detail/dcckkbjlhigedglildibmgomeannjaid
    z tym, że troche lipa bo po zainstalowaniu tego rozszerzenia nie wyswietla sie z boku pasek przewijania co mnie drażni poniewaz mam naprawdę ogrom ulubionych zakładek i potrzebuję je widzieć w jednym miejscu wtedy wiem co chce robić gdy mam ulubione na oku

0
  • #16 25 Mar 2017 10:19
    DAREK-2
    Poziom 16  

@Jopeczek - zainstalowałem ten dodatek i okazało się, że dostępne są tylko ikony serwisów w formie zakładek bez możliwości dodania nazwy - patrz zdjęcie. Google Chrome - jak wyświetlić wszystkie zakładki w górnym wierszu paska?
    W dodatku te ikony są tak gęsto upakowane względem siebie, że zlewają się w całość, a w ustawieniach nie doszukałem się opcji, która pozwalałaby je rozszerzyć. Jakieś pomysły?

0
  • #17 19 Lip 2017 07:42
    Andrzej Gdz
    Poziom 22  

DAREK-2 napisał:
    Możecie zainstalować Roomy Bookmarks Toolbar dla Chrome i sprawdzić, czy uda Wam się sprawić, żeby górna część pola stron nie była ucinana przy dwupoziomowym wierszu paska?
    Próbowałem w ustawieniach ale nie doszukałem się takiej opcji, więc może komuś się uda?
    Ps. Ciężko uwierzyć, żeby Twórca dodatku nie przewidział takiej opcji ...

Witam zainstalowałem rozszerzenie Roomy Bookmarks Toolbar dla Chrome i mam problem.
    Mianowicie co muszę zrobić aby ten pasek się pokazał w przeglądarce Chrome ?
    Druga sprawa jak już się uda aby ten pasek był widoczny to co zrobić aby na pasku były takie ikonki strony www jakie ja chce ?

Ok już doszłem o co biega. Aby w Chrome mając wtyczkę Roomy Bookmarks Toolbar dla Chrome pojawiły się te zakładki w linijce poniżej wpisywanego adresu www to po prostu każdą interesującą otwartą stronę www trzeba po prostu nacisnąć gwiazdkę w pasku co wpisuje się adres strony ( na końcu po prawej stronie ) i Dodaj stronę do zakładek.
    Wtedy ta strona pojawi się w tej linijce poniżej adresu www.

0