Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pentagram Quadra mini pro ips - Tablet umarł, ale widzi go komputer po włączeniu

30 Sty 2017 21:10 1653 7
  • Poziom 9  
    Czy ktoś może wie co kryje się pod tym obrandowanym przez Pentagrama tabletem?
    Procesor BoxChip Allwinner A31s Quad core 1.0Ghz, 1 Gb Ram, 8Gb rom, PowerVR SGX544 MP 1024*768px.
    Pentagram odmawia współpracy, na maile nie odpowiadają a telefon na infolinię chyba przez 24h ma włączone powiadomienie, że wszyscy konsultanci są zajęci...
    Skąd można pobrać firmware do tego tabletu, trochę boję się go otwierać, bo ma pękniętą szybkę.
  • Poziom 43  
    jmodrz napisał:
    obrandowanym przez Pentagrama
    Co to oznacza? Nasz znaczenie tego słowa?
    Do czego potrzebujesz firmware?
    Czy próbowałeś Hard Reset?
  • Poziom 9  
    Obrandowany - oznakowany danym logo. Jak zresztą większość produktów na rynku, którego dystrybutor, sprzedawca nie jest producentem, a jednie znakuje się jako producent tego sprzętu.
    Na pewno, za Pentagram Quadra Mini Pro IPS, kryje się jakiś Chińczyk, jak za produktami np. MyPhone.
    Nie pisałbym posta, gdybym już nie spróbował wszystkiego co jest mi znane i dostępne.
    Tablet włącza się, widać podświetlenie, po podłączeniu do komputera widoczne są dane z pamięci wewn jak i karty SD.
    Dlatego pytałem o rom do tego ustrojstwa...
  • Poziom 9  
    Czy ktos wie jak doprowadzić ten tablet do życia? Co może być w środku? Jak zlokalizować firmware do tego tabletu? Gdzie szukać pomocy?
  • Poziom 22  
    Kolego czy udało Ci się znaleźć soft do tego modelu?

Mój tablet złapał bootloop na logi i tak w kółko .
  • Poziom 9  
    Tak Onda r-90 rumuński tablet, ROM działa sprawniej i bez problemu się rootuje.
  • Poziom 22  
    Czy masz link do tego romu, bo nie chce wgrać czegoś złego.
  • Poziom 9  
    Nie ale wejdź na stronę tego "producenta" znajdź tej R-90 i tam jest support i linki. Tablet wygląda identycznie