Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera kopułowa i ściana?

30 Sty 2017 21:17 555 2
  • Poziom 15  
    Witam! Ostatnio spotkałem się z opinią że kamer kopułowych nie powinno się montować na ścianach tylko na sufitach lub na ścianie lecz z uchwytem np. tego typu:
    czy ma to jakieś uzasadnienie przy kamerach kopułowych?

• Poziom 23  
    herkules_00 napisał:
    Witam! Ostatnio spotkałem się z opinią że kamer kopułowych nie powinno się montować na ścianach tylko na sufitach lub na ścianie lecz z uchwytem np. tego typu:

Jedno. Musisz zwrócić uwagę by kamera tego typu

Posiadała regulację w osiach panorama, nachylenie, rotacja jeżeli chcesz ją zamontować bez tego uchwytu.

Przy kamerze tego typu nie ma problemu:
  • Poziom 24  
    michualex napisał:
    herkules_00 napisał:

Jedno. Musisz zwrócić uwagę by kamera tego typu

Posiadała regulację w osiach panorama, nachylenie, rotacja jeżeli chcesz ją zamontować bez tego uchwytu.

Przy kamerze tego typu nie ma problemu:

Kamerę typu pierwszego też można przykręcić na ścianie, przynajmniej w IP ( bo tylko takie montuje) prawie każda kamera ma funkcję cyfrowego obrotu obserwowanego kadru o wielokrotność konta 90 stopni. Pomijam fakty estetyki, dla mnie kopułka na ścianie bez uchwytu ściennego wygląda mało profi.