Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung TV - samoczynne skaczą łącza hdmi

krisomania14 31 Sty 2017 15:37 480 2
  • #1 31 Sty 2017 15:37
    krisomania14
    Poziom 1  

Pomocy!!!! Posiadam tv LCD Samsung LE46A551 do którego podłączony jest dekoder cyfrowego Polsatu z pomocą kabla hdmi. Od 2dni nie mogę rozwiązać następującego problemu: podczas oglądania tv samoczynnie wyłącza się obraz po czym pojawia się "kaszka" na ok. 10 sekund i po czym przelaczają się hdmi na hdmi1 hdmi2. Nie raz przez chwilę wyskoczy komunikat PROBLEM Z POŁĄCZENIEM ANYNET + Jak wylacze i włączę dekoder czasami "naprawi" się to na jakiś czas. Może to być minuta a nie kiedy 30min. Wymieniłem kabel hdmi i jest to samo. Probowalem takze podlaczyc przez kabel euro i bylo to samo. Gdy podczepilem pod 3-ci port hdmi3, ktory jest w innym miejscu od pozostałych nie wyłączało się przez nawet 3-4 godziny. Nie wiem co jest. Jak podlacze stary tetewizor z "dupą " jest ok. Dodam, że np. Podczas podgłaśnienia pilotem od tv sygnał jest odbierany bo zapala się dioda na tv ale brak reakcji. Nawet nie zawsze działają przyciski z boku tv regulacja vol. Itp...
    Proszę o jakąkolwiek pomoc.

0 2
  • #3 31 Sty 2017 17:11
    Polon_us
    Poziom 41  

krisomania14 napisał:
    PROBLEM Z POŁĄCZENIEM ANYNET +

Kolega próbował wyłączyć AnyNet+ (w telewizorze)?
    Odnoszę wrażenie, że w układzie TV-dekoder ta funkcja jest zbędna, a wydaje się być włączoną.

0