Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o opinie zestawu AGD

sparko86 31 Sty 2017 17:46 576 1
  • #1 31 Sty 2017 17:46
    sparko86
    Poziom 3  

Proszę o opinię na temat zestawu AGD:

Lodówka SAMSUNG RB31FERNDBC
    Płyta grzejna SAMSUNG NZ 64 H37070K
    Piekarnik SAMSUNG NV70K1340BB
    Mikrofalówka SAMSUNG FG 87 SUB

Zmywarka BEKO DIS15011

0 1
  • #2 01 Lut 2017 10:09
    Piasek80
    Poziom 28  

sparko86 napisał:
    Lodówka SAMSUNG RB31FERNDBC

wystarczy wejść na ceneo żeby poczytać często przewijający się w komentarzach o ocenach problem z głośną pracą agregatu.
    O piekarniku nic nie piszą czy ma "zimną szybę" co jest bardzo ważne jak się małe dzieci w domu posiada.
    Mikrofala... ja wiem że pod zabudowę ładnie wygląda ale panie... 700zł płacisz za urządzenie które w swojej własnej wolnostojącej obudowie 200zł kosztuje. Ile tego będziesz używał żeby aż tyle płacić ?? Kubek mleka co rano na 30sek ?? i raz na tydzień jakiś popcorn bo nie sądzę że żyjecie "na mikrofali" kupując normalną kuchnię żeby był wymagany do niej otwarty dostęp w zabudowie.
    Zmywarka 45cm tak na prawdę jest dla dwóch osób: problem stanowi wrzucenie do niej dwóch niewielkich garneczków po gotowaniu obiadu bo najczęściej się już nie mieszczą na jednej półce. Przy 4-osobowej rodzinie jadającej w domu 3 posiłki dziennie w 60tkę nieraz się ciężko zmieścić a i ta u mnie raz na dobę zawsze chodzi - w weekendy 2x na dobę. Przy 45-tce będziesz zmuszony często 2x dziennie włączać żeby ogarnąć wszystko a wówczas to żadna eco-oszczędność. Lepiej się sprawdzi większa która niby ciut więcej wszystkiego zużywa ale za to tylko raz na dobę włączasz. Moim zdaniem lepiej sprawdzają się modele z wyświetlaczem na panelu frontowym - chociażby żeby wiedzieć kiedy skończy myć z możliwością skrócenia czasu mycia (vario-speed u Boscha się to np nazywa). Myje tak samo tylko pomija czas suszenia (40-50min) kiedy zmywara stoi i studzi naczynia.

0
  Szukaj w 5mln produktów